Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groził sąsiadowi, na sumieniu ma już więcej przewinień (zdjęcia)

43-latek zatrzymany przez bialskich policjantów, w związku z agresywnym zachowaniem, usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz amunicji bez zezwolenia. Mężczyzna odpowie też za groźby karalne wobec swojego sąsiada, z użyciem przedmiotu przypominającego broń.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na terenie Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jego nietrzeźwy sąsiad awanturuje się. Kiedy na miejsce dotarli policjanci mężczyzna oświadczył, że obawia się agresywnego sąsiada, który stukał w okna i drzwi pokoju zajmowanego przez zgłaszającego. Tym bardziej, że kilka dni wcześniej groził mu bronią.

– Gdy mundurowi zapukali do drzwi „agresora” ten znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Okazało się, że jest to 43-letni obywatel Białorusi. W trakcie prowadzonej interwencji policjanci ujawnili u niego pistolet pneumatyczny. Został on zabezpieczony. Przesłany zostanie do badań w laboratorium kryminalistycznym. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli 14 sztuk amunicji na którą 43-latek nie miał pozwolenia oraz zielony susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. 43-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za posiadanie amunicji bez zezwolenia oraz groźby karalne, a także posiadanie narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyny te zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 8. Wobec 43-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Groził sąsiadowi, na sumieniu ma już więcej przewinień (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Groził sąsiadowi, na sumieniu ma już więcej przewinień (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

12 komentarzy

 1. Cep cepem pozostanie.

 2. Należy niezwłocznie odstawić tego luja na granicę z wilczym biletem.

 3. A co ta białoruska szumowina robi w Polsce?

 4. Dziadek ze Slamsowa

  A ta amunicja przypadkiem nie jest typu: deko ? Nie wiem bo na zdjęciu nie widać, czy ma zbite spłonki, czy nie.

 5. Wypad za Bug a nie dozór

 6. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  A pistolet „plujka” ładny, choć śrut z tego wylatuje z siłą rzędu zaledwie 5-7 J (dżuli).
  Można toto mieć bez pozwolenia (byle nie straszyć sąsiadów).

 7. „…pistolet pneumatyczny. Został on zabezpieczony. Przesłany zostanie do badań w laboratorium kryminalistycznym.” To tam pękną ze śmiechu ! Całe 1,6 J !

  • Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

   Taka patrolowa łajza nie musi się znać na broni bardziej niż np. redaktor ze 112. Dla takiego wszystko co wyglądem przypomina broń, to broń. „Zabezpiecza” ją, a mądrzejsi mają wtedy pole do popisu.

 8. Czemu linijka została zamazana? Czy to tajemnica jakie cyfry nastepuja po 1,2,3 ???

Dodaj komentarz