Funkcjonariusze straży granicznej odzyskali BMW i jaguara (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa pojazdy o wartości około 360 tys. zł. Jeden z samochodów poszukiwany był na terytorium Włoch, zaś drugi w Szwajcarii.

Wczoraj funkcjonariusze straży granicznej z Dołhobyczowa, podczas działań kontrolnych prowadzonych na parkingach w pobliżu drogowego przejścia granicznego, odzyskali luksusowy pojazd marki Jaguar F-Pace. SUV był poszukiwany jako utracony na terytorium Włoch.

Auto, którego wartość została oszacowana na około 270 tys. zł, zostało zabezpieczone na parkingu. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze dotyczące paserstwa.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze z NOSG odzyskali kolejne skradzione auto. Na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali BMW X6. Samochodem tym podróżował 34-letni obywatel Ukrainy.

Podczas prowadzonej kontroli granicznej ustalono, iż auto o wartości około 90 tys. zł, jest poszukiwane jako utracone na terytorium Szwajcarii. Poszukiwany pojazd trafił na służbowy parking, zaś jego kierowca został przesłuchany w charakterze świadka. Dalsze czynności w obu przypadkach będą prowadzić funkcjonariusze policji.

(fot. NOSG)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Bmw mogli puścić bo i tak tego dziadostwa u nas pod dostatkiem.

  • bo poprostu takie auta jak bmw nawet 20paroletnie są lepsze niż nie jedno auto z salonu podprodukcyjne tych aut kto nie jeździł bmw nie wie jaki to jest komfort w tym aucie i potem pisze same głupoty bo jest poprostu zawistny czy zazdrosny bo nie stać go na utrzymanie takiego auta

 2. To bardzo dobra wiadomość dla firm ubezpieczeniowych. Gdyby tak jeszcze wyłapywali studentów ze wschodu bez prawa do pracy wykonujących nielegalne przewozy na wiadomej aplikacji, tak chociaż dwóch dziennie.

 3. komfot moze i ok ale co do mechaaniki to dla mnie g….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online