Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko zaklinowało się w huśtawce. Interweniowali strażacy

W miniony wtorek na jednym z placów zabaw w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Jedno z dzieci bawiących się na placu zabaw zaklinowało się w huśtawce.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na placu zabaw przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe po godzinie 19.00 otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w huśtawce zaklinowała się dziewczynka.

Na miejscu interweniował zastęp strażaków, a także zespół ratownictwa medycznego. Strażacy na miejscu zastali dziecko, które utknęło w huśtawce i niezwłocznie przystąpili do uwalniania dziewczynki za pomocą ręcznych narzędzi.

Na szczęście udało się ją szybko oswobodzić i dziecko trafiło pod opiekę ratowników medycznych. Po zbadaniu dziewczynki, została ona przekazana mamie. Jako pierwszy o zdarzeniu poinformował portal bp24.pl.

(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

 1. Matka Polka (nie mylić ze stadem boskich)

  Dziecko będzie teraz miało uraz do huśtawek na całe życie.

  • i jak tu teraz żyć? chyba na jakaś terapię trzeba zapisać…

  • Nawet na dwa kolejne wcielenia, albo tylko przez kilka miesięcy. Zależy od wieku dziecka.

   • Skoro się zaklinowała to pewnie była duża i nie zdziwił bym się, gdyby ktoś jej mówił, że nie może już się na niej huśtać.
    W Lublinie na placu zabaw przy Lokomotivie też widziałem jak ktoś wyciągał dzieciaka z huśtawki (już taki z podstawówki) bo się zaklinował, a wcześniej parę razy miał mówione, aby do niej nie wchodził.

 2. Zaraz zaczną wypowiadać się eksperci od placów zabaw.

 3. Otyłość, Nadwagą ?

 4. Ekspert od placów zabaw

  Plac był zły. Huśtawka była zła. Dziecko było złe.

 5. Pewnie straszę dziecko weszło w huśtawkę dla małych dzieci, zazwyczaj da się wyjść a tutaj coś nie pyklo i problem gotów. Tylko huśtawki szkoda

 6. Czy opiekun miał OC na dziecko? Kto zapłaci za akcje ratunkową?

  • Franiu zacznijmy od rowerów i motorowerów elektrycznych. Później OC na otyłych.

 7. kalectwo

 8. Za bardzo utyte fast foodów za dużo.

Dodaj komentarz

Z kraju