Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Działacze Agrounii oskarżeni o naruszenie miru w urzędzie. Sąd umorzył postępowanie

Pierwsze trzy osoby uczestniczące w grudniowej akcji protestacyjnej w Urzędzie Wojewódzkim stanęły przed sądem. Niebawem ma ruszyć proces kolejnych działaczy Agrounii.

31 komentarzy

 1. Mir domowy w urzędzie ? Gdzie tu sens i logika ? Bzdurne zarzuty, manipulacja i naciąganie faktów, aby nie załatwić sprawy, tylko ukarać ludzi i zniechęcić do protestów.

  • W cywilizowanym kraju nie załatwia się tak spraw.

   • A w jaki to cywilizowany sposób chcesz załatwiać sprawy z PiS-em, który jak powiesz mu, że białe jest białe to on odpowie, że białej jest czarne? Albo oleją temat i powiedzą, że nic się nie dzieje.

   • A w jaki to cywilizowany sposób chcesz załatwiać sprawy z PiS-em, który jak powiesz mu, że białe jest białe to on odpowie, że białe jest czerwone? Albo oleją temat i powiedzą, że nic się nie dzieje.

   • Z PiS-em nie da się załatwić spraw w cywilizowany sposób.

 2. Czym jest naruszenie miru w urzędzie na gruncie prawa karnego? A drugie pytanie czy bezprawnie milicja może przepędzać petentów z urzędu?

 3. XXX pastuj buty na marsz za ryżem szwabem.

 4. zamiast agrounia pociagnąc to postępowanie do uzyskania pełnych danych w sądzie skali wwozu tego zboża, dążyła do jak najszybszego umożenia, tak sie nie robi, trzeba było wycisnąc w sądzie na prokuratorach okazanie dowodów w sprawie, czyli ilości wwozu tych produktów do kogo w polsce to trafiało od kogo z ukrainy za ile, ile badań zrobiono w jakim zakresie, wtedy by wyszła duzo grubsza afera , a tak postraszono uniewinniono i smród pozostał a pisowcy liczą kase za splesniałe zboże i sie smieją rolnikom i polakom co muszą to jeść ..

  • Sprawa była o naruszenie miru w urzędzie. Co agrounia miała dalej ciągnąć?

   • podobno zboże techniczne ukraincy nazywają zbożem spod czarnobyla, dodatkowo kukurydza ukrainska to jest podobno czyste gmo , ręce opadają nie wiadomo co się teraz kupuje w sklepie , co jeść żeby się nie truć, jak to co miała ciągnąc nie ma winnych zarzuty karne z sufitu to też przestępstwo

 5. póki co agrounia to jeszcze grupa ludzi, którzy nie dają się zwieść pisomafii, ale nie mają zbyt dużego doświadczenia w walce z pisowskimi bandytami

 6. Dlaczego zablokowane jest dodawanie komentarzy?

 7. Wszystkie ataki na Agrounie powinny być zbadanie przez prokuraturę, ponieważ wyszły od skorumpowanych polityków, dziennikarzy i tzw. biznesmenów.
  BRAWO AGROUNIA !

Z kraju