Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dostrzegł jadące wężykiem auto z taxi na dachu. Nie czekał, aż w kogoś wjedzie, od razu ruszył do akcji (foto)

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Na ul. Radości w Lublinie został ujęty przez świadka. Po przyjeździe policji stwierdził, że to nie on kierował. Świadek nie miał jednak wątpliwości.

W poniedziałek wieczorem jeden z mężczyzn zwrócił uwagę na poruszające się wężykiem auto. Kierowca chevroleta nie był w stanie utrzymać prostego toru jazdy. Świadek podejrzewając, iż siedząca za kierownicą osoba może znajdować się pod wpływem alkoholu postanowił uniemożliwić jej dalszą jazdę.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Badanie alkomatem wykazało, że 51-latek był kompletnie pijany. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście został ujęty zanim zdołał wyrządzić komuś krzywdę.

Teraz mieszkaniec Lublina trzeźwieje. Jak dojdzie do siebie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Dostrzegł jadące wężykiem auto z taxi na dachu. Nie czekał, aż w kogoś wjedzie, od razu ruszył do akcji (foto)

24 komentarze

  1. mogli się chociaż po zatrzymaniu dotoczyć 50 metrów dalej w uliczkę tym konwojem, bo stali centralnie na zakręcie z małą widocznością i przejściem dla pieszych a potem padał deszcz a o tych kogutów nic nie było widać

  2. Lepszy od Kozidrakowej

  3. Kurczak z rożna

    To te przewozy przez aplikację co gwałcą ?

  4. mozna zaczac trolowac i jezdzic wezyczkiem na trzezwo xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo