Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Doskonały refleks uchronił go od wypadku. O mało nie został staranowany przez kierowcę Bolta (wideo)

Sporo szczęścia miał kierowca, który na skrzyżowaniu o mało nie został staranowany przez nadjeżdżający z lewej strony pojazd. Udało mu się uniknąć zderzenia dzięki doskonałemu refleksowi.

Jeden z naszych czytelników nadesłał nam nagranie niezwykle niebezpiecznej sytuacji w której uczestniczył. O mało nie został staranowany przez kierowcę, który zignorował znajdujące się przed wjazdem na skrzyżowanie znaki. Zdarzenie miało miejsce w piątek nad ranem na al. Tysiąclecia w Lublinie.

O godzinie 3:23 jechał w kierunku Warszawy. Dojeżdżając do skrzyżowania z ul. Lubartowską dostrzegł pędzące wprost na niego auto oznaczone logiem firmy Bolt. Kierowca tego pojazdu poruszał się ul. Lubartowską od strony Ratusza i przejeżdżał przez skrzyżowanie na wprost.

W ostatniej chwili naszemu czytelnikowi udało się uniknąć zderzenia gwałtownie skręcając kierownicą w prawo. Całość zdarzenia zarejestrowała zamontowana w samochodzie kamera.

* Godzina pokazana na nagraniu jest inna od rzeczywistej.

(wideo – nadesłane – Kinga)

58 komentarzy

  1. Witam

    Kierowca tego nagrania powinien dostać mandat!!!! jechał przez przejście dla pieszych nie zwalniając a tam pieszy był!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak tak można!! bolt swoja drogą ale trzeba ten film zgłosić na policje celem znalezienia kierowcy prowadzącego ten samochód który rejestrował jazdę!!!!!!!!!!!!

    pozdrawiam

  2. Jesteś w błędzie

  3. kierowca z bolta widział że na przejsciu idzie człowiek to jechał a autor filmiku na wet nie raczył zwolinić

Z kraju

Polityka i społeczeństwo