690 680 960

Citroen uderzył w słup latarni. Pasażerowie uciekli zostawiając kierującą (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w słup latarni. Podróżujący z nią pasażerowie uciekli. Kobieta nie odniosła obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:30 na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy oraz ul. Unickiej, Lubartowskiej i Obywatelskiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca citroenem kobieta jechała od strony al. Spółdzielczości Pracy i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Unicką. Straciła panowanie na mokrej nawierzchni, w wyniku czego auto uderzyło w słup latarni.

Po chwili podróżujące pojazdem osoby wysiadły z auta i uciekły pieszo. Pozostała tylko kierująca. Zapewniała, że nikomu nic się nie stało, nie powie też kto z nią jechał i dlaczego uciekł, gdyż jest…RODO. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Marcin)

34 komentarze

  1. Oby wyniosła jakąś naukę z tego parkowania przy słupie. Z tydzień temu w tym miejscu kolo z LPU chciał iść na czoło ze stojącym na Lubartowskiej,ledwo go naprowadzili na Unicką.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku