690 680 960

Chcą wprowadzenia zakazu pokazywania zdjęć martwych płodów. Radni zajmą się obywatelskim projektem

Założony został komitet inicjatywy uchwałodawczej „Stop drastycznym treściom”, jego członkinie apelują o wprowadzenie zakazu umieszczania w Lublinie zdjęć martwych płodów. Sprawa trafi na sesję.

54 komentarze

 1. Niech żyje wolność słowa! – ale tylko dla tych co myślą tak jak my…

 2. Może „tolerancyjni” nie pojmują, że w Polsce panuje słowa, wolność poglądów oraz wolność ich manifestowania gwarantowane konstytucją. Sądy administracyjne po unieważnieniu podobnych uchwał w innych miastach przez wojewodów przychylały się do decyzji wojewodów. Według nich ludzie mają siedzieć cicho, bo PRAWDA i FAKTY które prezentują „bolą w serduszka” tych, którzy domagają się aborcji na życzenie? Otóż nie. Właśnie patrzcie na to, czego się domagacie. Może niektórym patocelebrytkom „ze zbyt małymi mieszkaniami” da to cokolwiek do myślenia.

  • Nie wciskaj ciemnoty.
   Jak chcesz to siedź w zakonie.
   Twoje dzieci np. o okresie też dowiedzą się dopiero jak będą go mieć ???

 3. 10000000 MILIONÓW POLAKÓW ZMARŁO NA WIRUSA I TY BĘDZIESZ NASTĘPNY!!!!!!!!!!!!!!

  24/7 w telewizji.

 4. O matko, ile komentarzy, a wyziera z nich przykra prawda; lud nie wie, co myśleć, to ofiary mediów i polityków, tego obraża to, tego tamto, leci bredzenie o ideologii itp. To jest jak lustro politycznych i religijnych przepychanek z ostatnich czasów. Większość pewnie jest tu na forum dorosła? To zacznijcie myśleć bardziej samodzielnie, i, psze pani, pana, więcej życzliwości dla bliźnich by się przydało, postarać się być lepszym, a nie powielać nienawistne treści . Pomyślcie, że jesteście caly czas manipulowani przez grupy mające w tym swoj interes,i mające dostęp do mediów.

  • i jeszcze mała uwaga- na pikietach tak bezczelnie pokazują abortowane płody bez cenzury. Skoro określają je jako dzieci, to niech okażą im szacunek i nie pokazują publicznie ,bo coś im się poglądy rozjeżdżają. Poza tym, czy osoby, z ktorych ciał usunięto prezentowane płody, wyraziły zgodę na ten cyrk dla szerokiej publiki z ich własnymi tkankami ?

   • Popieram. Głos rozsądku. Jeśli ktoś z was ma 40+ lat to pewnie zna jakąś kobietę która poroniła do 12tyg ciąży. Jeśli to była, śmierć człowieka to spytajcie jej o jego płeć i imię. Gdzie jest pochowany i czy prokurator nie sprawdzał przyczyny śmierci. No bo jak człowiek to chyba przynajmniej tyle mu się należy.

    • Idąc twoim tokiem myślenia jak płód nie jest człowiekiem to dorosły człowiek też, więc poco wzywać koronera do zabójstw, wyrzynajmy się nawzajem w imię zasad. Ja tam jestem za albo dla zakaz aborcji (warunkowo dopuszczonej w skrajnych przypadkach, tak jak teraz jest) albo aborcja do lat 18, a co?? jak mi się nie spodoba zachowanie córki albo chłopak to zawsze mogę swój płód podać aborcji w końcu to zlepek komórek. Wy nawet nie jesteście wstanie stwierdzić kiedy zlepek komórek staje się człowiekiem. Chora logika prowadzi do chorych wniosków. Czyli defa-kto wprowadźmy to co dzieje się w Indiach czy Afganistanie bo do takiej kultury dąży lewicowcy. Co do ideologi o której tu tak chętnie pisze pani/pan/coś że nie wierzy, to przytoczę definicje z słownika PWN:
     „ideologia [fr. idéologie < gr. idéa ‘kształt’, ‘postać’, ‘przedstawienie’, ‘pojęcie’; lógos ‘słowo’, ‘nauka’],
     pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata."
     Czy wprowadzenie aborcji jako podstawowych praw człowieka które do tej pory nie było akceptowane nie ma podstaw do bycia ideologia?? Czy z punktu widzenia krajów muzułmańskich, czy chrześcijańskich nie będzie to przekształceniem ich świata?? Tak samo jest z ekoterroryzmami którym nawet bliżej do ideologi niż wam miłośnikom skrobania.

     • To właśnie o to powinien toczyć się spór. Kiedy zaczyna się człowiek. jak połączę pipetą, pod mikroskopem, dwie komórki to już człowiek? Uwierz mi jedna dziewczyn z najbliższej mojej rodziny poroniła trzy razy, we wczesnym stadium ciąży. Wszyscy tłumaczyli jej, żeby się nie przejmowała i próbowała dalej. Ale nikt nie mówił jej, że właśnie umarł człowiek. Nikt nie robił pogrzebu. Nie byli w załobie. Ma teraz dwójkę dzieci. A nie piątkę z tego dwójkę żyjących.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas