690 680 960

Posłowie z Lubelszczyzny otrzymali Wyroki Śmierci. „Za zdradę stanu i narodu polskiego”

Do biur poselskich parlamentarzystów trafiły listy, w których znajdowały się pisma zatytułowane „Wyrok Śmierci”. Sprawa ma zostać zgłoszona do organów ścigania.

Posłowie Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu, m.in. Marta Wcisło i Michał Krawczyk, otrzymali listy zatytułowane „Wyrok śmierci”. Są one anonimowe, a przesłano je na adresy biur poselskich. Podobne przesyłki trafiły do wielu polityków w całym kraju. Całość podpisano: „Polski Trybunał Narodowy” oraz „Komitet Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu”.

Na pierwszej stronie pisma umieszczona jest informacja, iż „Na podstawie wywiadu i dowodów przedkłada się Panu/Pani wyrok śmierci za zdradę stanu i narodu polskiego”. Zapoznając się z treścią umieszczoną na kolejnych stronach można się zorientować, iż autorami listów są osoby sprzeciwiające się działaniom rządu związanymi z obostrzeniami sanitarnymi w tym szczepieniom przeciw Covid.

– Bez względu na to, jakie barwy partyjne Pan/Pani reprezentuje, jako jeden z wyborców apeluję do Was, jako osób zaufania publicznego, wybranych w demokratycznych wyborach przez obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, proszę mieć odwagę – podjąć właściwą decyzję i sprzeciwić się segregacji (dyskryminacji) sanitarnej(…) Nie wyrażając sprzeciwu zgadzacie się, jako osoby zaufania publicznego, popierać ludobójstwo w Polsce! Stanowi to jawne pogwałcenie Konstytucji Rzeczypospolitej, a także zdradę stanu – czytamy w piśmie.

Jak wskazuje Michał Krawczyk, właśnie kolejna granica nienawiści została przekroczona. Ma to być również efekt postępującego przyzwolenia na pogardę w naszym kraju. Poseł dodał jednocześnie, że „zezwierzęcenie życia publicznego dzieje się na naszych oczach”. Sprawa listów ma zostać zgłoszona do organów ścigania.

(fot. Michał Krawczyk)

69 komentarzy

 1. Znane sa już przypadki jak to niektórzy pisali sami na siebie donosy. W tym przypadku mogło byc podobnie. Ta nędzna partyjka do wszystkiego może być zdolna

 2. Panie Krawczyk może się Pan łaskawie odczepi od zwierząt ! One nigdy nawet nie zbliżą się podłością do człowieka a tym bardziej tego z równiejszych.

 3. „Apeluję do Was” na papierze to nie wyrok śmierci. Kiepsko.

 4. O wreszcie te listy doszły co je wysłałem w zeszłym tygodniu. Całe szczęście. Jeszcze mam tyle tych pism do wysłania, cały PiS czeka na wyroki.

 5. Nie będą bezkarnie pomiatać narodem

 6. Zezwierzecenie??? Skoro traktujecie naród jak bydło które trzeba wyszczepic to czego się spodziewasz cwaniaczku??? Że jesteś mądrzejszy? Że tylko Ty myślisz i jesteś cwany? To co dajesz narodowi to dostaniesz w zamian …. Wczytaj się w ten list dopóki jest chwilą do namysłu…

 7. Brawo !! Teraz wszystkich pisiorów !!!! Kaczora, pinokio itd !!!! Dawać ich publicznie !!!

 8. Dopiero sie zdziwia,gdy te wyroki zaczna byc wykonywana!!Juz to przerabialismy w czasie NIENIECKIEJ okupacji,wiec z CHAZARSKO WATYKANSKA tez sobie poradzimy!!!!

 9. no to teraz niech się dobiorą autorom tych listowych wypocin do zadków. I grzywna po 20 tys zł, komornik i nie ma zmiłuj. I dobrze tak takim bęcwałom piszącym takie bzdurne liściki.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas