Od dzisiaj w naszym województwie przybyło kolejne lotnisko. Co ważne, panuje na nim spory ruch i notuje ono dużo operacji lotniczych.
Za dwa tygodnie na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się wyjątkowy koncert. Budka Suflera chce się nim pożegnać z mieszkańcami miasta, które nierozerwalnie związane jest z tą znaną wszystkim grupą.
W czwartek rano w rejonie ul. Nałęczowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów, po której sprawca rozpoczął ucieczkę ulicami miasta.
Ruszyły prace na ul. Diamentowej na wysokości os. Medalionów, związane z przebudową wyjazdu z osiedla. Kierowcy po wielu latach, już pod koniec września pojadą w lewo, w kierunku centrum.
W środę dostaliśmy od Czytelników zdjęcia niezwykłego zjawiska na niebie. Przed zachodem słońca widać było efekt tzw. podwójnego słońca.
W środę wieczorem na ul. Spadochroniarzy doszło do zderzenia dwóch aut. Trzy osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala.
W środę po południu na ul. Świętochowskiego doszło do zderzenia skutera z autem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Polska reprezentacja w siatkówkę radzi sobie bardzo dobrze, ale nie wszystkim dane jest oglądać sukces narodowej drużyny. W sprawie, tak bulwersującej ogromną rzeszę polskich kibiców, zareagowało wczoraj Ministerstwo Sportu i Turystyki a dzisiaj TVP.
27 września odbędzie się otwarcie lubelskiego stadionu miejskiego. Podczas show wystąpią m.in. laureaci i jurorzy programów "Mam Talent!" i "X Factor". Za 15zł będzie można uczestniczyć w imprezie otwierającej Arenę Lublin.
We wtorek funkcjonariusze Straży Miejskiej zatrzymali dwie nieletnie osoby, które spożywały alkohol nad brzegiem rzeki. Dziewczyna i chłopak trafili na komisariat.
W nocy z poniedziałku na wtorek na lubelskim LSM doszło do pożaru altanek. Na miejscu interweniowali strażacy.
W niedzielę 150 jeźdźców z całego kraju wzięło udział w inscenizacji zwycięskiej bitwy z bolszewikami pod Komarowem. Impreza ściągnęła tłumy.
Podczas 6 edycji Europejskiego Festiwalu Smaku główną gwiazdą festiwalu będzie legendarny zespół Omega, który wystąpi z orkiestrą symfoniczną. Druga gwiazda to Shantel Bucovina Club Orchestra.
We wtorek po południu na ul. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wczoraj wieczorem nasza Czytelniczka przekazała nam nagranie, na którym zarejestrowała zatrzymanie pijanego kierowcy. Mężczyzna nie był w stanie utrzymać się na nogach.