690 680 960

Wyjeżdżała z drogi podporządkowanej, zderzyła się z toyotą. Trzy osoby w tym dziecko w szpitalu (zdjęcia)

Kolejne groźne zdarzenie drogowe w Lublinie. Tym razem na ul. Wojciechowskiej. Zderzyły się tam dwa auta. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18:00 na ul. wojciechowskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta wyjeżdżała z ul Gnieźnieńskiej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierująca poruszała się w stronę Lipniaka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Jak nas poinformowano, do szpitali zostały przetransportowane trzy osoby w tym dziecko. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

 1. Kobiety mają pierszeństwo ,kierowca z toyoty nie wiedział ?

  • To był kierująca i kierująca, także chyba Panie nie ustaliły odpowiednio wcześnie, która z nich była bardziej uprzywilejowana. Szkoda ludzi i sprzętu. Zabrać lejce.

 2. Chyba kierowniczka z toyoty

 3. bo jezdzić ,to trza umieć ….a nie tylko „zdać na prawko „

 4. Wiem że czekajcie z wypiekami żeby cokolwiek skomentować ale czytajcie przed tym dokładnie tekst.

 5. 2 osoby w szpitalu i dziecko i ZRM był pierwsze na miejsu!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas