Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejna edycja Moto Session za nami (zdjęcia)

Wydarzenie Moto Session już na dobre wpisało się harmonogram imprez motoryzacyjnych w Lublinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia imprezy.

Podczas wydarzenia można było zobaczyć m.in. kolekcję motocykli marki Harley-Davidson, popatrzeć na Monster Truck Demolka w akcji, a także wziąć udział w ekstremalnych pokazach stuntu i trialu motocyklowego oraz zobaczyć z bliska najnowsze modele samochodów najbardziej znanych producentów.

Na Moto Session były także auta z „górnej” półki m.in.: Mustang GT 5.0., KTM X-Bow, McLaren 650s, Dodge Viper GTS, Nissan GTR, Audi R8 Spyder, Mustang GT fastback, Maserati Gransport, Maserati Granturismo MC Stradale, Maserati Quattroporte, Lamborghini Huracan Spyder, Lamborghini Murcielago.

Podczas wydarzenia odbyła się prezentacja nowych barw zespołu, najmłodszego kierowcy wyścigowego w Europie – Szymona Ładniaka. Ci, którzy dbają o swoje samochody mogli zajrzeć do strefy #WSCHÓD DETAILNGU. Do dyspozycji odwiedzających był także symulator dachowania.

Zobaczcie zdjęcia z drugiego dnia imprezy.

(fot. Andrzej Kalus)

2 komentarze

  1. Prosiłbym wystawcę Mercedesa S124 320E o nie wprowadzanie za każdym razem zwiedzających w błąd! To nie jest żaden Brabus, tylko zwykłe 124 w kombi przerobione na Brabusa.

  2. Kuba bez głupiego uśmiechu na piwie

    Straszny wypadek na tym pierwszym zdjęciu, mam nadzieję że śledczy dokładnie ustalą przyczyny.

Z kraju