690 680 960

Wjechał w mitsubishi i uderzył w drzewo. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Najpierw wjechał w tył poruszającego się przed nim mitsubishi, po chwili opel uderzył jeszcze w drzewo. Występują utrudnienia w ruchu na wyjeździe z Lublina w kierunku Nałęczowa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:45 na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Główną zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i mitsubishi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Nałęczowa. W pewnym momencie kierujący oplem mężczyzna wjechał w tył poruszającego się przed nim mitsubishi. Wytrącony z toru jazdy opel uderzył jeszcze w drzewo.

Jak nas poinformowano, na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Nie rozumiem czemu te drzewa przy naleczowskiej jeszcze są… Dawno powinny byc wyciete- to bardzo niebezpieczne

    • Ta, drzewo tam rośnie kilkadziesiąt lat i raptem wtargnęło na jezdnię. Idioci za kółkiem są jeszcze bardziej niebezpieczni i to oni powinni być usunięci w pierwszej kolejności.

  2. Bardzo dobrze, że są. Jest ograniczenie prędkości, jak ktoś się stosuje to i ryzyko walnięcia w drzewo małe. A przynajmniej pajace mają trudność w wyskoczeniu na chodnik.

  3. Powodzenia jeżeli wam się kiedyś coś takiego przydarzy nawet nie z własnej winy . Zobaczymy jak odbierzecie spotkanie z drzewem bo jakiś pajac z sąsiedniego pasu wpadnie na wasz i nie będzie gdzie uciec….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej