Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechała na przeciwległy pas jezdni, zderzyła się z hyundaiem. Była pijana (zdjęcia)

Na „starej” drodze krajowej prowadzącej z Lublina do Garbowa, tuż za Jastkowem miał miejsce wypadek. Spowodowała go kobieta będąca pod wpływem alkoholu, są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 16 w miejscowości Piotrawin koło Jastkowa. Na drodze powiatowej prowadzącej z Lublina w kierunku Garbowa, pomiędzy stacją paliw a skrzyżowaniem z drogą do Tomaszowic, zderzyły się dwa samochody osobowe – audi i hyundai. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca audi kobieta jechała w kierunku Lublina. Zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka hyundaiem.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca audi kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112, nadesłane – Krzysztof)

13 komentarzy

 1. Kwota odkrzkodowania całkowitego powinna wynosić 100.000tys.złotych..!!

 2. A już myślałam że to materialistka z Piotrowic

 3. wiejska pijaczko możesz zacząć ogłaszać swoje bankructwo bo się nie wypłacisz

  • Słuchaj pajacu ta pijaczka jest właśnie z Lublina

   • Niemożliwe bo nikt takim złomem nie jeżdzi w Lublinie , to typowy wsiokowóz.
    Co nie zmienia faktu że była nawalona jak stodoła i jakakolwiek próba obrony tego pijanego dna jest debilizmem do kwadratu razem z mega ośmieszeniem ,!

   • Niemożliwe nikt w Lublinie takim nie jeżdzi. Po tym nie masz o kim pisać bo to pijane dno za kierą więc odpuść.

 4. Ćwoki w audi nie zawodzą, zawsze można na nich liczyć

 5. W tym miejscu brakuje dobrego oznakowania zwężenia na jezdni postaci żółtych pasów. A do tego jeszcze alkohol i to w takiej dawce

 6. Audi LUB Ludzie Upośledzeni Bardzo tam się liczy tylko audi zobaczcie za każdą stodołą stoi ten złom

 7. Audi na bliźniakach? Pierwsze widzę! Jeszcze z przodu?

 8. Leszku ,może nie wiesz ,ale mądrzy ludzie kupują ten „złom ” ,bo nie rdzewiej i się za bardzo nie ma co w nim psuć,a jak już się popsuje to naprawa kosztuje grosze i naprawi to kazdy „mietek w stodole ” …nie to co w tych „funkiel nówkach ” które sypią się zanim przejadą 100 tys km ,a jak sie coś zepsuje ,to nawet serwis nie potrafi naprawić

  • Bo te funkiel nowki to jak przyjada do Polski to juz maja >250000 nagonione u Niemca i wielkie zdziwienie ze 2 letni samochod sie psuje…

Z kraju