690 680 960

Był pijany, nie posiadał prawa jazdy. Roztrzaskał BMW na słupie (wideo, zdjęcia)

Policjanci przekazali więcej szczegółów wczorajszego wypadku, do którego doszło na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jak już informowaliśmy, pojazd osobowy uderzył tam w słup trakcji trolejbusowej, trzy osoby trafiły do szpitala. Kierujący pojazdem obywatel Zimbabwe był pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 6 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki BMW jechał ulicą Nadbystrzycką w kierunku ulicy Jana Pawła II. Kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 28-letni obywatel Zimbabwe. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy. Mężczyzna został zatrzymany – informuje komisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

W wyniku zdarzenia dwoje pasażerów BMW odniosło poważne obrażenia ciała. Policjanci pod nadzorem prokuratora gromadzą materiały w sprawie wypadku. 28-latek dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. Będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Jeżeli opinia biegłego wykaże, że któryś z pasażerów doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, może mu grozić nawet do 12 lat więzienia.

(fot. wideo lublin112.pl)

46 komentarzy

  1. agresywny słup znowu zaatakował pipke z beemki.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt