690 680 960

Najechał samochodem na mężczyznę leżącego na jezdni. Tragiczny wypadek pod Świdnikiem

Wczoraj w miejscowości Janowice pod Świdnikiem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje mężczyzna, na którego najechał pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Janowice w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem osobowym 33-latek, na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na jezdni 69-latka. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

(fot. Policja Świdnik)

31 komentarzy

 1. Nie krytykuj jak nie znasz

  Co wy ludzie pier……. ten człowiek nigdy nie pił alkoholu a jak jechał samochód to uciekał na pobocze. On zawsze oglądał się na boki i za siebie.
  Gdyby go ktoś z Was znał to by wiedział. Wszystko wyjaśni prokuratura.

  • Anioł Cieć Dyżurny

   Jednak całą dyskusję, zakończy grabarz (z niewielką pomocą „cołaskabiorcy”)

  • Potwierdzam, często go widywałem i ten człowiek na serio mógłby jeszcze co niektórym wytłumaczyć zasady bezpiecznego poruszania się po drodze

 2. Z większości komentujących was tam nie było i nie wiecie dokładnie jak to było to ja się zastanawiam po co te wasze durne dyskusje życia mu już nie zwrócicie takim gadaniem . Niech spoczywa w spokoju . A dla rodziny wyrazy współczucia i kondolencje . I nie oceniajcie kierowcy bo on nie jechał sam tylko z rodziną w której były dzieci więc nie mógł szybko jechać .

 3. Nieoceniajcie tego kierowcy. To naprawdę ekstremalna sytuacja. Człowiek leżący na drodze jest czasami nie do zobaczenia. Współczuję temu człowiekowi i jego rodzinie.

 4. Współczucie dla kierowcy i jego rodziny. Za częste są te przypadki osób kładących się na asfalcie. Cześć oszolomow dniu takie pomysły po pijaku lub innych substancjach. Ewentualnie są też samobójstwa. Pandemia i ludzie wariują bez kontaktu z normalnymi ludźmi. Mam nadzieję, że wcześniej nie żył i uderzył tylko w trupa.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas