Bmw zderzyło się z oplem i dachowało. Sprawca kolizji stracił prawo jazdy

W miniony poniedziałek w miejscowości Dębowa Kłoda doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca bmw doprowadził do zderzenia z oplem, następni jego pojazd dachował.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 w miejscowości Dębowa Kłoda w powiece parczewskim. Policjanci otrzymali informację o zderzeniu dwóch aut.

– Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem marki BMW jadąc od strony Dębowej Kłody nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad pojazdem. Jego pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w prawidłowo jadącego opla. Pojazd BMW, którym kierował mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda w wyniku zderzenia wypadł z drogi, zjechał do rowu po czym dachował. Auto 24-latka zostało niemal kompletnie zniszczone – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawcy kolizji zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące.

68-110185

2017-08-02 07:59:51
(fot. Policja Parczew)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. bmw zawsze traci panowanie nad pojazdem i rozbija innych niewinnych aut

 2. Co za bezsensowne komentarze az tego się nie da czytać.. z tego co wiem to prawko ma już ?? zabrali tylko na nie całe 7 dni. I ten wypadek nie z jego winy się stał. Nie pozdrawiam ??

  • policja nie może zatrzymac prawka na 3 miechy tylko na 7 dni. potem decyduje sąd. a tu kolizja to co najwyżej mandat i punkty

 3. zdziwiona opinią obszczymurków

  Każde bmw powinno mieć na wyposażeniu duży worek… żeby można było to co po nim najczęściej zostaje wsypać do worka i na złom. A prawdopodobnie takie dobre samochody te bmw…, tylko same rozsypują się na drodze…

 4. Aaron Fleischman

  Kierowcy BMW mają dziwną skłonność do autodestrukcji. To osobliwa sytuacja, kiedy głupota jest w stanie przyćmić instynkt przetrwania.

 5. A może już przestaniecie pisać takie głupoty, że to BMW i ich kierowcy są winni przecież wypadki są przecież też innych marek.A tam też była inna kolizja tylko zapomnieli napisać.A dla kierowcy bmw stało się coś z kołem – przejeżdżałem i rozmawialiśmy z poszkodowanym opla. Sami widzicie że gazety piszą co im pasuje a nie jak jest wrzeczywistości.Nikt nie wie co i kiedy się stanie, wiec nie oczerniajcie kierowców.:)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku