690 680 960

Bił psa metalowym prętem. 51-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem

51-letni mieszkaniec Bychawy odpowie za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna bił psa metalowym prętem. Na cierpienie zwierzęcia zareagowali świadkowie.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 51-latek bił psa znajdującego się na balkonie metalowym prętem. Zdarzenie zauważyły dwie kobiety, które natychmiast powiadomiły o zaistniałej sytuacji policjantów.

Jak się okazało, pies zabłąkał się i został przygarnięty przez mężczyznę, który zabrał go do swojego domu. W mieszkaniu jednak często dochodziło do libacji alkoholowych, w czasie których jeden z gości znęcał się nad psem.

Policjanci z Bychawy zatrzymali 51-latka oraz ustalili właścicielkę, która poszukiwała swojego pupila po jego zaginięciu. Zwierzę trafiło pod opiekę lekarza weterynarii, a następnie do właścicielki. 51-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

14 komentarzy

 1. Treba było ***. O ile wystarczjąco wysoko, żeby zwyrodnialec się porządnie połamał. A właścicielka też chyba słabo pilnowała zwierzaka.

 2. Dobrze że piesek jest już u swojej pani

  • Jakby to była dobra pani to pies by nie spitolił chyba że za dużo genów pudla a tego patola do pudła.

 3. ci którzy wyleją żal na losem biednego zwierzęcia zostaną przez prawych pustaków nazwanych lewakami

 4. Nie szanuje takich ludzi.

 5. Podajcie dane tego by*laka.

 6. Codziennie w Polsce jakiś rolnik wali świniaka w łeb obuchem siekiery a potem podrzyna mu gardło. Dlaczego akurat ten pies was wzruszył?

  • może i codziennie „Jakiś” rolnik gdzieś wali świniaka w łeb ale ty i setki takich jak ty codziennie kupują szyneczkę a już jak się trafi „wiejska prosto od chłopa” to rarytas !!! Poza tym inną mamy kulturę … ze świnią na smyczy się nie chodzi, a psa się w Polsce nie je .

  • raz walnąć świnię przed ubojem, żeby ją ogłuszyć a walić psa prętem żeby nie wiem, co?
   naprawdę nie widzisz różnicy?
   jesteś aż tak ślepy?

   • masz rację ale jest jeszcze opcja uboju rytualnego a wtedy nie ma że boli. Muzułmanie i koszerni bardzo kochają zwierzątka 🙂

  • Mnie ty debi..u wcale też nie interesujesz. Jak ciebie będą walić łomem w ten pusty łeb,popatrzę.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas