Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny w rzece. Zauważyła je przechodząca w pobliżu osoba

W wodzie dryfowało ciało mężczyzny. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności oraz przyczyny śmierci 52-latka.

We wtorek, po godzinie 13, przechodzący w pobliżu rzeki Wieprz w Krasnymstawie mieszkaniec miasta zauważył w wodzie człowieka. Widząc, że się nie rusza, o wszystkim zaalarmował służby ratunkowe.

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu mostu w centrum miasta. Po chwili przyjechał zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna. Mężczyzna został wyciągnięty z wody. Okazało się, że na pomoc jest już za późno.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Ciało 52-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

2 komentarze

  1. Przyjechał zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna (księdza nie było, występuje potem).
    A teraz zagadka: Ilu ludzi potrzeba, żeby jednego topielca wyciągnąć z wody ?

    • Ot błysnął mądrością. Nie rozumiesz, że na wszystko są procedury? Przyjechałaby straz wyciągnęła z wody i co? Straż wyciąga, policja zabezpiecza a pogotowie ratuje ew stwierdza zgon. Zanim coś napiszesz równie głupiego o ludzkiej tragedii to…lepiej nie pisz wcale

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport