690 680 960

Po zderzeniu dwóch aut, jedno wpadło do stawu. Cztery osoby trafiły do szpitala

Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym jedna jest w stanie ciężkim. To skutek popołudniowego wypadku w Garbowie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18 w Garbowie przy ul. Krakowskie Przedmieście. Jak nam przekazano kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z hondą. Po chwili audi zjechało z drogi i wpadło do przydrożnego stawu. Pojazd zatrzymał się na dachu.

Jako pierwsi na pomoc ruszyli ratownicy z Garbowa, którzy byli najbliżej zdarzenia. Wskoczyli do stawu i wyciągnęli pasażerkę audi z wraku, a następnie skutecznie reanimowali ją.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna z Garbowa i Lublina oraz policja. Do szpitali w Lublinie trafiły cztery osoby, dwie z hondy i dwie z audi. Jedna osoba z audi jest w ciężkim stanie.

Droga w rejonie wypadku jest nieprzejezdna. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2018-05-20 20:51:40
(fot. OSP KSRG Garbów )

24 komentarze

 1. Raczej stracił mózg a nie panowanie , sucho słonecznie i mały ruch jak zwykle a ten w stawie.

 2. W tym stawie, średnio jeden miesięcznie, mistrz kierownicy kończy swoje popisy. Przynajmniej blisko OSP i pogotowie ratunkowe.

 3. Zainteresowana

  A co z matką chłopaka z audi ?

 4. Kierowca Audi to fajny i spokojny chłopak przecież wiadomo że świadomie tego nie zrobił każdy tylko osądzać umie ,a pomyślał ktoś jak rzekomy sprawca wypadku wejdzie na tę stronę i przeczyta te wszystkie bardzo nieżyczliwe komentarze tak wam potrzebne do szczęścia żeby się chłopak załamał ???
  myślcie czasami co wypisujecie w tych komentarzach? bo prawda jest taka że nie znacie dokładnych okoliczności wypadku a chłopak na pewno czuje się winny i martwi się o matkę

  • Jak czuje się winny to dobrze, spowodował wypadek to dziwne by było gdyby winnym się nie czuł… Komentarze sa po to by komentować, a głupoty kierowcy Audi, który wysyła 3 inne osoby do szpitala trudno nie skomentować.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas