690 680 960

Zderzenie nissana z audi na ruchliwym skrzyżowaniu. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na al. Solidarności w Lublinie. W trakcie akcji ratunkowej wystepowały spore utrudnienia w ruchu. Obecnie pojazdy zostały usunięte z jezdni.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 11 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Dolną 3 Maja i Prusa zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się od strony ul. Prusa. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w al. Solidarności w kierunku Felina. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy nissana, który nadjeżdżał od strony ul. Dolnej 3 Maja. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę z nissana przetransportowano do szpitala. Jak nam przekazano, kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Nie ma już większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Norbert, Izabela, Bartłomiej)

Jeden komentarz

  1. Norma w obydwu kierunkach

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1545zł -0.82%
  • GBP 5.2106zł -0.01%
  • EUR 4.4717zł -0.16%
  • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas