Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwójki motocyklistów z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją, droga jest zablokowana (zdjęcia)

W piątek po południu w Kurowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwójki motocyklistów. Dwie osoby nie żyją, droga wojewódzka nr 874, na odcinku Kurów – Końskowola jest całkowicie zablokowana.

93 komentarze

 1. Przynajmniej odeszli będąc szczęśliwymi razem …. 🙁 Szybka i dobra śmierć.

 2. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobili, dwóch mniej

  • Zginęła młoda matka 6 letniej dziewczynki, Ojciec też nie żyje zmarł kilka lat temu więc dziecko zostało sierotą. Nie chce używać wulgaryzmów ale rusz głową i pomyśl dwa razy co piszesz. Chyba, że jesteś taki kozak to przyjedź na pogrzeb i powiec to w oczy najbliższym i przyjaciołom. Ps nie pozdrawiam

  • Dobrze się czujesz?

  • Twoja matka zrobiła to krzywdę cie rodząc zamiast spuścić w klozecie

  • Widzę że jesteś jasnowidzem a wiesz ja jestem ojcem, ojcem córki, dziadkiem wnuczki i powiem tylko tyle gówno wiesz . To ja byłem na miejscu i mam swoje przemyślenia, nikogo nie obwiniając. Ale życia córki to nie zwróci. A Pan panie jasnowidz na drugi raz jak nie wiesz to zamilcz .

 3. Znali tą drogę doskonale.
  Musieli cisnąć srogo i niefart niestety
  Ale , Kurcze 34 i 43 lata . Coś dziwnego .
  Albo niedawno A zrobili i podnieceni motocyklami
  Albo poprostu niezobaczył przeszkody ten kto jechał pierwszy a drugi za nim .

 4. Sszybko ale bezpiecznie?
  Motory na tory!

 5. No i znów kierowca auta tutaj ciężarówki pozbawił życia motocyklistów , jakby się zechciało kierunkowskaz wrzucić albo popatrzeć w lewe lusterko przed manewrem to by Ci ludzie żyli…

 6. A sprawdzone zostało oświetlenie ciężarówki? Czy miał sprawne kierunkowskazy, STOP? A może wogóle nic mu się nie świeciło.

 7. Szkoda że kamery na kaskach nie są obowiązkowe, wtedy sytuacja byłaby jasna.

 8. Motocyklisci musieli byc zaskoczeni-moze tir zbyt nagle zdecydowal sie na skret bo to boczna drozka wsrd pol,a jest obcy z Lomzy?
  Napewno mogl sie upewnic,ze z tylu czysto.
  Ostatnio jechalem za tirem ,ktory nie mial zadnych swiatel takze stopu zadzonilem wiec na 112

  • piszesz, że ,,musieli,, a może mogli być zaskoczeni. Tak czy owak powinien być odstęp, zawsze odstęp czy za tirem czy rowerem. Elektryka się psuje, żarówki przepalają to tylko maszyny.
   Szkoda ludzi zmarłych, kierowcy, osób spieszących z pomocą. Czasu się nie cofnie.

 9. Wjechali w tył… kierowca jadący w tym samym kierunku za tył pojazdu nie odpowiada oczywiście jeśli porusza się prawidłowo wykonuje odpowiednie manerwy i je prawidłowo sygnalizuje ma sprawny pojazd… szkoda dwoje młodych ludzi… RIP. Ps. Wygląd motocyklów nie wskazuje na „wolne” poruszanie. Bądźmy wszyscy obiektywny wyplujmy jad i współczujmy bliskim.

Dodaj komentarz

Z kraju