690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Bursaki z ul. Związkową doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen jadąc ul. Bursaki od strony Decathlonu, wjechała na skrzyżowanie wprost przez pojazd marki Opel, którego kierowca poruszał się od strony al. Spółdzielczości Pracy. Po chwili doszło do zderzenia obu pojazdów.

Jak się okazało, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Nadal mogą występować utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Wydaje mi się, że dość często dochodzi do zdarzeń na tym skrzyżowaniu. Już kilka razy pisałem, że na tamtym skrzyżowaniu należy wprowadzić nakaz skrętu w prawo dla wyjeżdżających z dróg podporządkowanych, albo przebudować całe skrzyżowanie/drogę na bardziej miejską.
  Po co na ulicy Związkowej pasy ruchu po 5 metrów szerokości? Czy lewoskręty w obrębie skrzyżowania są tutaj niezbędne? Oczekujące do skrętu w lewo pojazdy mocno ograniczają widoczność na skrzyżowaniu.

  • Nie w prawo, a w lewo zakaz. O to chodziło pewnie. Rondo by wystarczyło. Ale nie takie jak pod pniakiem 😉

  • A gdzie mądralo zawrócisz, jak wyjedziesz z Bursaki (obowiązkowo w prawo) w stronę Spółdzielczości pracy (czyli od Decathlonu, tak jak babsztyl z Passerati B5 jechał)?
   Przy Spółdzielczości Pracy nie dasz rady zawrócić – teoretycznie sygnalizator jest zwykły, a nie kierunkowy, więc F-10 sprzed skrzyżowania dopuszcza zawracanie… ale weź tu zawróć jak walnęli tam wysepkę… może motocyklem dasz radę, ale osobówką (że o czymś większym nie wspomnę) już nie – albo pojedziesz w Węglarza, albo zawrócisz dopiero przy Magnoliowej albo Dożynkowej.
   To samo z jazdą w prawo z Bursaki, gdy jedziesz od Dysa.
   Albo skręcisz gdzieś i zawrócisz na posesji, albo zawracasz dopiero na rondzie.

   • Można pojechać trochę na okrętkę. Od Decathlonu można pojechać Magnoliową koło Olimpu do Spółdzielczości Pracy i dalej do skrzyżowania Spółdzielczości Pracy-Związkowa. Z drugiej strony można pojechać przez Do Dysa.

 2. rondo by wystarczyło

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie