Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zataczając się, spacerował po dworcu z małym dzieckiem. Obywatel Ukrainy miał blisko 4 promile

Zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał obywatel Ukrainy, który w stanie upojenia alkoholowego spacerował ze swoim synem. Dziecko trafiło do placówki opiekuńczej.

W miniony weekend osoby przebywające na dworcu PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie zwróciły uwagę na mężczyznę, który wyglądał na mocno odurzonego alkoholem. Miał bowiem problemy z utrzymaniem równowagi i logicznym kontaktem. Problemem był fakt, iż obok niego znajdowało się małe dziecko.

O wszystkim powiadomiona została policja. Badanie alkomatem wykazało, że 37-letni obywatel Ukrainy miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie opiekował się swoim 7-letnim synem. Mężczyzna został zatrzymany, a jego syn trafił do placówki opiekuńczej.

Po wytrzeźwieniu obywatelowi Ukrainy przedstawione zostały zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

21 komentarzy

 1. Proszę ilu tu ruskich trolli. Śmierdzi onucami na odległość. Gonić kacapstwo aż na sybir. Każdemu może się zdarzyć taka sytuacja.

  • Taa… na pewno każdemu obsrańcu. Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł, przetraw przez swoją mózgownicę i po tym, może skomentuj.

 2. Integruje się z elektoratem jedynej i słusznej ?

 3. Do PO masz całkowitą rację.Jestem ZA.

 4. Grażdańskaja oborona

  37 letni heroj, któremu slava, bohatersko broni ojczyzny. Tymczasem fajnopolacy nadal myślą, że to najstraszniejsza wojna w historii ludzkości.

 5. Dymytro Paligłupszenko

  Przesiedleńcy już wprowadzają swoje tradycje na naszych ziemiach.

 6. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Ale „brat” nam się trafił… zamiast go tu trzymać, skierować do Donbasu, niech Ojczyzny broni s… syn

 7. Czytając niektóre komentarze np Pana/Pani XYZ storna Lublin 112 powinna usuwać pewne komentarze.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo