Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnęła za kierownicą, skoda uderzyła w bariery na S17. Utrudnienia w ruchu na trasie Warszawa – Lublin

Po kolejnym dziś zdarzeniu drogowym na drodze S17 występują utrudnienia w ruchu na trasie Warszawa – Lublin. Na wysokości Gocławia (gm. Pilawa) pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Autem podróżowała obywatelka Ukrainy z czwórką dzieci.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek rano przed godziną 8 na drodze S17 na wysokości Gocławia (gm. Pilawa), na pasie w kierunku Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak informują policjanci, pojazdem podróżowała obywatelka Ukrainy z czwórką dzieci. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta zasnęła za kierownicą.

Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Mundurowi organizują tymczasowe schronienie dla poszkodowanych osób. Występują obecnie utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest zablokowany, ruch odbywa się jednym pasem jezdni. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. Ja też nie raz bym usnął za kierownicą jadąc zgodnie z przepisami. 70kmh na trasie Łęczna – Turowola, czy też 65kmh na odcinkowym Łęczna – Łuszczów (bo mało kto wie jaka tam obowiązuje prędkość), czy inne 70kmh na pięknych nowych trasach przez pola i lasy – taka jazda dłuży się jak guma w gaciach, nuży i usypia.

 2. W dalszym ciągu cholernie szkoda tych ludzi. Nie wyobrażam sobie, żeby oszalały ruski ludobujca rozwalił wszystko, co całe życie tworzyłem. I obym nie musiał sobie wyobrazić.

  • Jasiek (ten z nad Kaśki)

   W telewizjach pokazują jak to się żyje np. w Kijowie… plaże pełne ludzi, spacerowicze na ulicach, a ci tu muszą „chronić” się turystycznie u nas ?
   Ukraina jest terytorialnie większa od Polski, a nie wszędzie jest wojna, jak się chce, można i u nich znaleźć schronienie.
   Ja np. nie wyobrażam sobie, żebym z tym co mam, tak z dnia na dzień, mógł pojechać na drugi koniec świata bo 300 kilometrów dalej wybuchła rakieta.

  • W Polsce też jest taki jeden, co przez ostatnie 7 lat rozwala wszystko, co było tworzone od 1990. Ba, nie sam, ma cała mafię pod sobą.

  • Dyktator z Rosji wykorzystał aparat państwa i służb do kontrolowania kraju.
   Nasz Dyktator zrobił to bardziej podstępnie i wyrafinowany sposób, bo wykorzystuje najbardziej podatną na manipulowanie czy zastraszanie część społeczeństwa, czyli emerytów. I to tylko dzięki nim (teoretycznie nawet demokratycznie) ma władzę.
   Zauważ, że wystarczy naopowiadać bajek przez telefon, a Ci wtedy 80.000 PLN przez okno.

  • Joker, nie martw się na Ukrainie Ci co u nas siedzą wynajmują swoje mieszkania.

 3. Znowu Ukrainka???

 4. Normalne przecież uciejajo przed wojno ,dzbany drogowe

 5. A ja jadę na wczasy na Ukrainę większość Ukraińców wynajmuje swoje mieszkania bo są tu. Więc we Lwowie spędzę miesiąc.

  • Nie martwisz się, że gdy zamkną granicę to tam zostaniesz i będziesz musiał tam żyć?

 6. Na FB jest dużo ogłoszeń w Kijowie dużo mieszkań do wynajęcia więc Polacy chętnie jadą tam na wakacje.

Z kraju