Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zalewsze: Chrysler potrącił 40-latka. Pieszy zginął na miejscu

Wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 826 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął pieszy potrącony przez samochód osobowy.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 20:30 w miejscowości Zalewsze w powiecie bielskim. Służby ratunkowe zostały poinformowane o potrąceniu pieszego przez samochód osobowy. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Niestety poszkodowanego mężczyzny nie udało się uratować. W wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarł na miejscu.

Jak ustalili funkcjonariusze bialskiej drogówki, kierujący chryslerem 31- letni mieszkaniec gminy Terespol, jadąc drogą wojewódzką nr. 826 potrącił idącego jezdnią mężczyznę w średnim wieku. Pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

Ponieważ ofiarą nie posiadała przy sobie dokumentów, dopiero dzisiaj rano funkcjonariusze ustalili jego personalia. Okazał się nim 40- letni mieszkaniec Kodnia. Decyzją prokuratury, ciało ofiary zostało przetransportowane do prosektorium.

Tam na podstawie badań krwi śledczy ustalą, czy pieszy w momencie wypadku był trzeźwy. Jednocześnie ustalane są wszystkie okoliczności zdarzenia.

2015-03-18 12:57:34
(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. Sprawdzić światła w tym Chryslerze. Odblaski odblaskami ale dobrze wiem, że w Voyagerach światła matowieją na potęgę i to co z nich się wydobywa jest dalekie od tego, czym powinien świecić samochód, żeby można było powiedzieć o poprawnej widoczności.

  2. Nie udało się uratować,czy się nie chciało i dobrze.

  3. cześć jego pamięci.

  4. bo teraz kierowcy pieszy musi sie świecić i jeszcze najlepiej jak wydaje sygnały dzwiękowe, nie wspomnę o tym, że najlepiej jakby ktoś kierowcy palcem pokazywać pieszego

  5. A te lampy w tym chryslerze to są prawdziwe? bo wyglądają jak wydrukowane na drukarce i przyklejone .. Ludzie jeżdżą trupami ,podbijają przeglądy po znajomościach a po nocy dzięki tylko dobremu wzrokowi widzą na dwa mety bo lampy świecą jakby ich nie było.. Ja nie twierdze ze pieszy tez jest bez winy bo dla własnego zdrowia i jak się okazuje życia lepiej nosić jakieś odblaski , tylko czy nawet gdyby miał te odblaski ten kierowca miałby możliwość zauważenia go dzięki tym ” ksenonom”.. Spoczywaj w spokoju Andrzej..

Wiadomości z info112