Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Za towar w promocji zapłacił dwa razy więcej. „Przecież nic się nie stało” (zdjęcia)

Dwa razy więcej, niż cena umieszczona przy produkcie, musiał zapłacić nasz czytelnik w sklepie Tesco w Łęcznej. Jak twierdzi, zbulwersowały go słowa które miał usłyszeć, kiedy przyszedł po zwrot nadpłaconej kwoty.

57 komentarzy

 1. Organista od Rzeźnika

  Ah kurde ta Łęczna… Kroją, doją tę łęczyńską chołotę z każdej możliwej strony. Jak nie Tesco to Na świętoduskiej…. Hahaha! A ciemny lud beceluje….

 2. Tak tylko na zdjęciu jest cena od Pomidora luz… A na paragonie jest wbity pod Pomidor mięsisty luz… a to jest różnica…. ? Więc jak Pan kupował sobie na kasie samoobslugowej to sam strzelił sobie w kolano…. I do kogo ma pretensje…??

 3. W Kraśniku w Biedronkach jest to samo. Co innego na pułkach, co innego podczas płacenia przy kasie. A wyjaśnienia rzecznika sieci bzdurne. Po prostu oszuści i tyle. Założę się, że pracownicy mają takie kantowanie narzucane odgórnie.

  • Pułkach…

  • Haha, oczywiście xD Mają to napisane na umowie żeby kantowali ile się da. Na dodatek zatrudniają specjalną osobę która przychodzi do pracy i przez 8 godzin tylko stara się oszukiwać klientów 😀 Niektórzy ludzie mają naprawdę niezłą sieczkę w głowie…

   • Czasami kierownicy chcą się wykazać wyższą sprzedażą żeby zwiększyć swoje szanse przy negocjacjach podwyżki. Taki kierownik w bardzo dobrze prosperującym sklepie to skarb, pomnaża zyski.

  • Obeznany w rynku pracy.

   Jeśli cena na półce jest niższa niż na paragonie to według naszego prawa możecie domagać się niższej ceny. Sklep musi wam sprzedać towar zgodnie z ceną na półce!

 4. Lidl robi to samo w lublinie i radzyniu(wiec nie jest to zbieg okolicznosci tylko narzucona polityka oszustów) mnie tez chcieli oszukac pare razy na cenie bo inna jest cena na półce a inna przy kasie, zrobilem awanture, nie bedzie niemiec pluł mi w twarz, gonić to dziadostwo stad, oszustów

 5. Stokrotka na Radości w Lubline też oszukuje Uważajcie i sprawdzajcie paragony

 6. Wszędzie oszukują. Sprawdzajcie paragony! zwłaszcza jak coś jest na promo

 7. Klient wziął pomidor mięsisty luz a pomidor luz to jest różnica. Trzeba CZYTAĆ drodzy klienci!!

 8. to norma nawet nawet nabijają inne owoce zamiast włąsciwych , dzwiwne ,że nie tańsze ale droższe

 9. E.Leclerc oraz MediaMarkt… SPRAWDZAJCIE CENY!!!
  mieszkam niedaleko i nie raz ceny na metkach były zaniżone!!!

  dziwne że nie w drugą stronę nigdy… heh

 10. Odpowiedni urząd kontrolny dokładnie nauczy kierowniczkę ze sklepu zasad uczciwej sprzedaży. Ale te lekcje są wysoko płatne przecież nic nie stanie się…

Z kraju