Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca wiózł kolegów do pracy

Wczoraj krasnostawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna mając prawie 1,7 promila wiózł kolegów do pracy.

W środę po godzinie 7 policjanci z Krasnegostawu w miejscowości Żółkiewka zatrzymali busa marki Volkswagen.

W trakcie kontroli okazało się, że 34-letni kierowca jest nietrzeźwy.

Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 1,7 promila alkoholu. W tym stanie wiózł do pracy swoich trzech kolegów.

W dalszą drogę za kierownicą busa usiadł trzeźwy pasażer, a 34-latek trafił na komendę.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i sporządzili dokumentację do sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Dobrze, że nie jechał jeszcze z nimi niewidomy, bo to jego posadzili by za kierownicą. Zamiast nietrzeźwego.

  • psycholog społeczny

   …. noooo ! Ale Franiu teraz dałeś do pieca . Bardzo jesteś pocieszny . Następnym razem proponuję wpis – ” … dobrze że nie jechał z nimi kaleka bez rąk i nóg …. ” .

   • Z opisu sytuacji wynika, że trzeźwi pasażerowie (przynajmniej jeden był trzeźwy) poruszali się samochodem kierowanym przez osobę nietrzeźwą. Jeżeli nie zrozumiałeś dlaczego napisałem o ślepcu to znaczy, że powinieneś do nich dołączyć, bo pasujesz poziomem do tamtej paczki.

    • psycholog społeczny

     Franiu , kalekę też by mogli posadzić za kółkiem . To tak jak z niewidomym . Zamiast nietrzeżwego . A teraz mogę dołączyć do Twojej paczki i kożystać z Twojej piaskownicy ?

 2. „…mając prawie 1,7 promila wiózł kolegów do pracy” – miał pecha, że trafił na policjantów, a nie na drzewo, słup, czy chociaż przepust drogowy.
  Jego doczesne kłopoty mogłyby się zakończyć na godnym pochówku, a tu teraz „zabezpieczanie” dochodzenia, protokoły, oskarżenia doprowadzanie do sadu i odprowadzanie do aresztu. Żyć się odechciewa.

Z kraju