Woźnica podniósł rękę na konia. Wóz wpadł do rowu, mężczyzna trafił do szpitala

W szpitalu w Lublinie przebywa mężczyzna, który został ranny po tym, jak spadł z wozu. Wcześniej koń się spłoszył. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna zamachnął się na zwierzę.

Do zdarzenia doszło we wtorek późnym popołudniem w miejscowości Dębina w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej Annów – Boża Wola wypadkowi uległ woźnica. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Zakrzewa i Bychawy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, powożący mężczyzna stanął na wozie i zamachnął się na konia. Ten nagle spłoszył się po czym wóz wpadł do rowu przewracając się do góry kołami. Woźnica spadł z wozu i uderzając o jezdnię, doznał obrażeń ciała.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że znajdował się pod wpływem alkoholu. Ranny został także koń. Pomocy udzielił mu lekarz weterynarii. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane)
2018-05-22 22:13:30

Zobacz również

48 komentarzy

  1. Życie samo wymierzyło mu kare za to że nie traktował zwierzęcia z szacunkiem.

  2. Zaczął się dobierać do kobyły i wtedy ta się spłoszyła. 😀

  3. Wy wszyscy jestescie poj……ani.widzialem takie konie ze nawet bat nie pomagal jak zobaczyly dom to galopem potrafily woz wywalic hahaha.nie uzywac na konia bata,to tak jak z dziecmi nie dawac klapsow hahah smiac sie chce jeden jest taki ze bedziesz go napi….lal a drugi potulny jak baranek.tak samo z ludzmi jedno dziecko spokojne a drugie stodole by podpalilo jak bys poluzowal,hehe ppzdrawiam i zycze trzeswego myslenia a zwlaszcza tym pseudo obroncom pokrzywdzonyvh zwierzatek…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie
Gratka dla miłośników muzyki bluesowej. Dziś startuje „Chatka Blues Festiwal”