Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wózek widłowy przewożony na lawecie zerwał trakcję trolejbusową. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Droga Męczenników Majdanka doszło do uszkodzenia trakcji trolejbusowej. Występują utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Felina.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zerwana jest trakcja trolejbusowa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, nadzór ruchu MPK oraz policja.

Jak się okazało na miejscu, kierujący lawetą mężczyzna przewoził wózek widłowy i poruszał się w kierunku Felina. Z uwagi na gabaryty przewożonego pojazdu, zerwał nim trakcję trolejbusową, biegnącą nad jezdnią.

Jak nam przekazano, obecnie pracownicy MPK prowadzą prace naprawcze. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Felina. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Autor: redakcja

15 komentarzy

  1. Durni nie sieją sami wyrastają z tego co czytam zwykli kanapowcy i piwiarze co do roboty nie chce im się iść to wyżyją się tu jak nie ekolodzy to maruder jakiś się znajdzie. Najlepsi są ci mieszczuch którzy kupią działkę na wsi I nadsyłają policję na rolników bo kombajn mu chalasuje albo obornik śmierdzi albo zaraz będzie marudził że deszcz mu przeszkadza tylko taki maruder nie wiem że lata wstecz wszystko było na oborniku i wpierdzielsł a teraz marudzą że sztuczne wszystko skoro rząd doprowadził do dego dla nich ale nikt nie widzi że towar z Ukrainy jest gorszej jakości ale tańszy i kupują jedzą i jest ok bo tani to po co było wycofane te materiały w Polsce skoro nikomu to nie przeszkadza że inne kraje to robią.

Dodaj komentarz