Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Znęcał się nad ojcem, groził wysadzeniem mieszkania. Trzy miesiące spędzi w areszcie

Policjanci zatrzymali 42-latka, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna od ponad roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad ojcem. Groził odpaleniem gazu i wysadzeniem mieszkania oraz pozbawieniem życia.

Chełmscy policjanci w trakcie prowadzonej interwencji domowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Chełma. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu, od ponad roku znęcał się nad ojcem stosując przy tym przemoc psychiczną i fizyczną.

– Wielokrotnie groził mu pozbawieniem życia, wyzywał, szarpał i popychał. Niszczył przedmioty domowego użytku i groził wysadzeniem mieszkania przez odkręcenia gazu. W tej sytuacji funkcjonariusze wdrożyli procedurę „Niebieska Karta”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie – relacjonuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

42-latek usłyszał wczoraj zarzuty znęcania się nad ojcem. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

4 komentarze

  1. Ach Ci kierowcy aŁdi. Gdyby rozjechał ojca aŁdicą, to dostałby zawiasy i wsparcie forum tego portalu.

  2. W gwarze więziennej to tak zwany peżot

  3. Zamknąć dziada na 10 do pudła to może się nauczy

  4. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

    Znęcał się nad ojcem, groził… widocznie „bankomat”, za mało dawał, albo nawet przestał dawać.

Dodaj komentarz