Wojsko znów pozbywa się niepotrzebnego sprzętu. Są samochody, maszyny oraz duże ilości nafty

Lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego, który mieści się przy ul. Łęczyńskiej, przygotowuje kolejny przetarg, w którym będzie można zakupić wycofany z armii sprzęt. Odbędzie się on w środę 20 czerwca w samo południe.

Tym razem spora część z oferowanych do przetargu ruchomości, to różnego rodzaju pojazdy. Za 13,2 tys. zł można zakupić 27-letni ciągnik siodłowy Jelcz C-642 z naczepą, o wiele tańszy jest samochód osobowy Honda Civic z 1999 roku, który wyceniono na 1,8 tys. zł. Za 14 tys. zł można stać się właścicielem równiarki samojezdnej z 1978 roku. Z kolei na 6 tys. zł wyceniono chłodnię zamontowaną na samochodzie Star 200. Wartość żurawia na samochodzie Kamaz oszacowano zaś na 30 tys. zł.

W ofercie są też: ciastownia na samochodzie Star 660, samochód ciężarowo-osobowy wysokiej mobilności Tarpan, samochód ogólnego przeznaczenia małej ładowności Lublin II, samochód osobowy wysokiej mobilności Honker 2324, samochód średniej ładowności wysokiej mobilności Star 266 jak też urządzenie rozgłoszeniowe na samochodzie Nysa. Do Stara są też kabiny z osprzętem, a do Poloneza, Nysy i Żuka części zamienne. Ponieważ o auta trzeba dbać, w ofercie jest również myjka Karcher za tysiąc zł.

AMW sprzedaje też wiele maszyn, m.in.: szlifierkę do grzybków zaworowych, wytaczarkę do bębnów hamulcowych, namiot techniczny, podgrzewacz do wody, prasę mimośrodową, strugarkę poprzeczną, tokarkę uniwersalną szybkobieżną, wiertarkę słupową, silnik spalinowy, pompę paliwową motorową, rury miedziane i mosiężne, urządzenie zasilające, prasę do wyciskania łożysk, oraz części do ciężkich maszyn budowlanych typu zgarniarka i kafar. Jest też elektrownia oświetleniowa, a w przypadku braku prądu przydać się może nafta oświetleniowa, której wojsko oferuje aż 22 075 kg w 139 beczkach po 200 l każda. Do tego sprzęt rolniczy w tym: brona zębata, glebogryzarka i kultywator.


(fot. AMW)
2018-06-13 20:13:30

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Zamawiam brony i kocioł do grochówki 😉

  2. Moja e60 535d w chipie na 350 koni jest szybsza nawet od czolgu, hehehe

  3. bimmer skoncz piertolic bo sie zygac chce. jestes nudny trollu

  4. honda i lublin wyglądają jakby spod koca zostały wyjęte 😛

  5. bimber chipa to Ty masz ale w du..ie

  6. do Bimmera a ja swoją Honda CBR zostawiam wszystkie bmw daleko z tyłu jak zejdziesz poniżej 4 sekund do setki pogadamy dziadu

  7. Moje leciwe Reno łyka cie bimerku jak frytki z maca he he .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej