690 680 960

Wjechał w znak drogowy, miał niemal 4 promile. Posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 46-latka, który uderzył fiatem w znak drogowy. Jak się okazało, mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. Wkrótce jego postepowanie oceni sąd.

We wtorek późnym wieczorem mężczyzna kierujący fiatem w miejscowości Głuszczyzna uderzył w znak. O zdarzeniu policjanci otrzymali informację od świadków.

Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającego zdarzenie oraz 46-letniego kierowcę auta. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. Miał problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało niemal 4 promile alkoholu w organizmie.

Co więcej, mieszkaniec powiatu lubelskiego nie miał uprawnień do kierowania. Mężczyzna kilka miesięcy temu usłyszał wyrok w podobnej sprawie i został objęty sądowym zakazem kierowania pojazdami. 46-latek musi się liczyć z kolejnymi zarzutami. Tym razem odpowie za kierowanie fiatem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy oraz na zakazie sądowym.

Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

9 komentarzy

 1. brawo polska i nowe przepisy

  • A mógł pijaczyna, jak do tej pory, rowerem spokojnie po wsi jeździć. To musieli się czepić rowerzystów, tak, że teraz każdy menel będzie się bał do roweru zbliżyć. Pojedzie samochodem. Jeszcze raz brawo nowe przepisy.

  • Jeszcze młody facet . Do emerytury zdąży spłacić grzywnę .

 2. Jakby tak się policji chciało sprawdzić tych wszystkich patoli z zakazami to by się pewnie okazło że żaden nie przestrzega tych żałosnych zakazów i można by ich wszystkich pozamykać zamiast czekać aż niechcący takie wpadnie

 3. Dostanie kolejny zakaz i dalej będzie jeżdził.

 4. I cyk kolejny mandacik którego nie zapłaci i pewnie kolejny zakaz którego i tak nie będzie przestrzegał …ważne że sąd i policja ma robotę

 5. O to to wysoka grzywna – ile promili tyle tysięcy.
  Albo x 2

  • A dużo prościej kupic dobre buty i z buta do domu wrócić. Ja zawsze tak robię, nawet i trzy szklanki spirytusu mi nie groźne😉

   • Po 3 szklankach to pionu nie utrzymasz, ale jeśli ma się kolegów a nie ,,kolegów” to podjadą i odwiozą zwłoki rodzinie, a nawet auto przyprowadzą.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas