Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie ruszyła impreza dla prawdziwych smakoszy piwa. Targi Piw Rzemieślniczych potrwają do jutra (zdjęcia)

Po południu wystartowały tegoroczne, Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. Impreza potrwa dziś do północy, jednak można ją odwiedzać również jutro. Wstęp kosztuje 15 złotych.

W piątek, w hali Targów Lublin, rozpoczęła się tegoroczna, 6. już edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Swoje produkty oferuje ponad 30 najlepszych browarów rzemieślniczych zarówno z naszego regionu, jak również z innych stron Polski. Łącznie dostępnych jest ok. 300 różnorodnych gatunków piw. Część z nich jest dobrze znanych miłośnikom browarów craftowych, lecz dostępne są także piwne premiery.

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to jednak nie tylko napoje z pianką. Na gości czeka również strefa gier planszowych, strefa kibica, strefa barberów, strefa food trucków oraz strefa flipperów.

Jeżeli chodzi o strefę barberów, są to dwa profesjonalne stanowiska fryzjerskie z najwyższej jakości kosmetykami do stylizacji męskiego zarostu. Mistrzowie w swoim fachu zapewniają, że zajmą się każdym chętnym. Natomiast w strefie flipperów do dyspozycji gości jest 10 kultowych automatów do gier, a dokładnie legendarnych maszyn z lat 90. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. wolalbym zagrac z ta pania w niemieckim filmie zamiast tego piwa

  2. Bilet za wstęp na imprezę reklamującą swoje browary i sprzedające swoje drogie piwa?
    To wystawcy płacą grubą kasę ,,targom” i jeszcze ludzi do tego przymuszać żeby płacili za wejście? Bez sensu.

  3. Kto pije jakieś siki i jeszcze się tym jara? Craftowe? Znaczy się wymoczone skarpety w starej wannie w jakimś garażu? Nie dziękuję

  4. Po komentarzach widać że nikt tam nie był i nie wie co ile kosztowało .
    Pozdrawiam wiecznych malkontentów oraz wszystkich co się dobrze bawili na targach.