Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

W czwartek w Lublinie odbyło się uroczyste otwarcie strzelnicy Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER (zdjęcia)

W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie nowej strzelnicy w Lublinie. Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER przy Drodze Męczenników Majdanka zaprasza do skorzystania z bogatej oferty szkoleń oraz treningów strzeleckich.

Pod koniec grudnia w Lublinie przy Drodze Męczenników Majdanka rozpoczęła działalność strzelnica Centrum Szkoleń Strzeleckich SHOOTER.

W czwartek odbyło się jej oficjalne uroczyste otwarcie, na którym obecni byli zaproszeni goście. Strzelnica zatrudnia doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy są praktykami w dziedzinach obronnych. Uczą oni technik strzeleckich, podzielności uwagi, opanowania i zachowania „zimnej krwi” w sytuacjach ekstremalnych, a przede wszystkim bezpiecznego posługiwania się bronią i przestrzegania przepisów obowiązującego prawa.

CSS SHOOTER organizuje szkolenia, kursy, treningi oraz imprezy integracyjne i eventowe zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych oraz instytucji. Zajęcia prowadzone są na strzelnicy posiadającej wymagane atesty i zezwolenia.

W ofercie znajdziecie różne rodzaje broni strzeleckiej, które możecie przetestować na 14 stanowiskach strzeleckich.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. i mam nadzieje, ze wam ten PEWEX padnie z takimi cenami!