690 680 960

Mieszkańcy zaproponują, przy jakiej muzyce chcą się bawić podczas miejskich imprez

Pięciu ulubionych artystów mogą zaproponować w ankiecie mieszkańcy Puław. Wyniki pozwolą władzom miasta na dobór zespołów na imprezy miejskie.

Po raz kolejny władze Puław zwróciły się do mieszkańców o pomoc w doborze artystów, na organizowane w mieście imprezy. Na początku stycznia wybierany był zespół, jaki wystąpi na majowych Dniach Puław. Do wyboru był Varius Manx z Kasią Stankiewicz lub Grzegorz Hyży. W ciągu trzech dni ankietę wypełniły 2432 osoby. Większość opowiedziała się za zespołem Varius Manx.

Tym razem urzędnicy zwracają się do mieszkańców, by zaproponowali artystów których chcą usłyszeć podczas miejskich imprez. Tak jak poprzednio przygotowana została specjalna ankieta. Tym razem nie ma wskazanych zespołów, lecz to mieszkańcy mają wpisać te, które lubią najbardziej. Ważne żeby był to polski wykonawca.

Jak wyjaśniają urzędnicy, zebrane informacje pozwolą im poznać oczekiwania muzyczne mieszkańców oraz stworzyć listę artystów, która posłuży przy organizacji kolejnych imprez miejskich. Swoje głosy oddawać można do środy 6 lutego do godziny 24.00. Ankieta dostępna jest TUTAJ.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Ja chce Disco Polo

 2. To chyba jasne.. Król jest tylko jeden;-)

 3. A w Miescie Inspiracji….samo „g”…. Sylwester klapa od lat…tylko imprezy studenckie jako tako z ” twarza”wychodza… Bieda…kulturalna

 4. a co tam, wysłałem se…niech sie męczą z dyskiem w polu 🙂

 5. Ja chę kapelę z Kocudzy.

 6. Sylwia Grzeszczak!

 7. Wskoki tępe najchętniej się bawią przy umcy umcy ułołu ułołu ijeje ijeje… czyli diskowpolu !!!

 8. Napalm Death!!!

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas