Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w drzewo. 21-latka spłonęła w aucie (zdjęcia)

Wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 169 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młoda kobieta kierująca pojazdem osobowy, który uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 5:30 na drodze wojewódzkiej nr 169, pomiędzy Białogardem a Tychowem w woj. zachodniopomorskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca autem osobowym marki Volkswagen Polo z niewyjaśnionych przyczyn, na łuku drogi najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku tego auto stanęło w płomieniach.

Przybyli na miejsce strażacy po ugaszeniu pożaru auta odkryli wewnątrz zwłoki 21-letniej kierującej. Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Volkswagen uderzył w drzewo. 21-latka spłonęła w aucie (zdjęcia)

(fot. osp.pl)

41 komentarzy

 1. to są skutki instalacji LPG , gaz jest dobry do kuchenki ale nie do samochodu. Biedacy i sknery jeżdżą na gazie ale wielu z nich spłonie żywcem jak ta nieszczęsna kobieta w tym piekarniku.

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Komentarzy tu wiele, jeden mądrzejsz, inny głupszy, ale nikt nie napisał w jakiej odległości od drogi mają rosnąć przydrożne drzewa, żeby męczennicy motoryzacji nie niszczyli chłopom* upraw za przydrożnym rowem.
  O przydrożnych słupach, filarach, przepustach – tym razem nawet nie wspomnę.

  * chłopi – dawniej rolnicy

  • Mądralo drzewa jak i droga z lat 60 tych zasadzili to rosły. Po za tym trochę gnała bo przodu nie ma.

 3. Samochody benzynowe powinny być zakazane przy większej stłuczce spalamy się żywcem .

 4. Zobaczcie ,że ostatnio tyle samochodów się pali przy wypadkach i to wszystkie benzynowe.

 5. Ciekawe czy smsowała? Teraz to plaga jadą na drogę nie patrzą tylko łby zwieszone w komórkach

 6. Wcale mi nie jest żal.

 7. Korę drzewa trzeba owinąć taśmą tzw.pielęgnacyjną i niech zdrowe rośnie.

 8. Ludzie opamiętajcie się, macie w sobie tyle nienawiści że przykro czytać. Zginą człowiek i to w straszny sposób. Ta dziewczyna była czyjąś córką, wnuczką, przyjaciółką, może siostrą miejcie trochę szacunku dla rodziny denatki. Współczuję bliskim straty

Z kraju

Polityka i społeczeństwo