Volkswagen przeleciał przez rzekę i dachował. Jedna osoba zginęła na miejscu (zdjęcia)

Nie udało się uratować mężczyzny podróżującego volkswagenem, który dachował na łące przy drodze krajowej nr 48. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 20 w miejscowości Krępa w gminie Jeziorzany w powiecie lubartowskim. Na drodze krajowej nr 48 dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena jechał od strony Kocka. Miał się poruszać z bardzo dużą prędkością. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi, spadło na łąkę, przeleciało przez rzekę „Struga” i dachowało.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować kierującego pojazdem mężczyzny. 27-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego zmarł na miejscu. Podróżował sam.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz dokładne przyczyny wypadku. Teren zdarzenia zabezpieczają strażacy. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Emil)

Zobacz również

47 komentarzy

 1. jak małysz w willingen

 2. Spełnił swe marzenia.Amen.

 3. telemark nie wyszedł

 4. Wszyscy co komentują bezmyślnie nie wiecie co się stało A oceniacie wszystko , jestem ciekawa co wy byście myśleli jakby to kogoś z waszej rodziny spotkało czy tak samo na waszego brata , męża , szwagra czy coś powiedzielibyście tak jak na obcych ludzi . Każdy w zyciu popełnia błędy ale swoich nikt nie widzi najlepiej komentować coś co was nie dotyczy .

 5. Naćpani to jesteście wy tutaj wszyscy. Skąd możecie wiedzieć jak było naprawdę i oceniać z góry ? Ja jestem ciekawa co wy byście powiedzieli gdyby to się stało u was komuś bliskiemu ? Jesteście ludźmi, którzy tylko potrafią oceniać A o sobie coś powiecie czy nie macie aż takiego ciekawego życia żeby się nim podzielić? Zamiast oceniać zajmijcie się tym co jest pożyteczne. Tu należy współczuć rodzinie A nie wypisywać że się ućpał albo cokolwiek innego. Wy chyba ćpaliście albo pisaliście te brednie po pijaku bo się aż tego czytać nie chce jakim pustakiem trza być żeby tak wypisywać. Z poważaniem

  • Niestety. Większość komentujących to prostactwo i brak szacunku,

  • Dobrze napisane, szkoda życia a kto to wie co się stało przed… Może to nawet było hm zamierzone albo wrecz przeciwnie…

 6. no a co się stało jechał 50 na godzinę rów wybiegł na drogę bo gonił rzekę, nie zdążył wyhamować doszło do wybuchu dlatego auto wyrzuciło w górę że przeleciało nad rzeką, do tego zapewne jak patrząc po tępakach z tej strony gonił go pis bo chciał wydoić z kasy. i uciekał do zwolenników PO którzy to polske chcą odbudować po rozsprzedaniu przez ich samych. napewno też zawinił mechanik który naprawiał to auto bo zablokował mu gaz i poobcinał przewody hamulcowe. bo przecież to nie wina kierowcy że zapie.ralał i nie miał „musku”
  ludzie jaka mogła być przyczyna. nie potrafi ocenić jakości drogi do prędkości to cóż selekcja:)
  piszecie że nie mrugacie światłami. więc albo jesteście gburami którzy siedzą tylko przed PC” personal computer”
  lub typowym miejskimi burakami którzy 50 na godzine i nie wiecej. i wyjedzie taka pisssdeczka na droge za miasto i 50 bo „wincyj ni łumim” a jak was zatrzymają to problem bo nikt nie mrugnął, TFU miejskie buraki,

 7. Skoro torbo przeleciał przez rzekę to gnał grubo ponad 100 w zabudowanym.To jest nienormalne co zrobił, jeśli tego nie rozumiesz również nie masz mózgu.

 8. proste i logiczne

  przyczyny tego co się stało są aż nadto oczywiste …jak ktoś ma co do tego wątpliosci ,to nie ma z kim i o czym dyskutować ….

  • Oho… sąd ludowy ogłosił wyrok. Na podstawie ogólnikowego opisu i kilku fotek, anonimowy internauta zna przyczynę wypadku! Ty się chłopie marnujesz. Z takimi zdolnościami mógłbyś zastąpić nie tylko policję, biegłych sądowych i rzeczoznawców, ale również prokuraturę i sądy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie