690 680 960

Ul. Krańcowa: Kia zderzyła się z fordem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu sprawiło, że jedna osoba wymagała przetransportowana do szpitala. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14 na ul. Krańcowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Pogodną zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący kia nie zachował ostrożności i wjechał w tył znajdującego się przed nim forda. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu. Pojazdy zjechały na ul. Pogodną.

40

41

42
(fot. lublin112)
2017-10-29 20:05:06

4 komentarze

  1. Przynajmniej kia nie byla powolniakiem. A mi tez kiedys jeden typ wjechal w tylek, bo jakis koles zajechal mi droge, a potem wlaczyl swiatlo przeciwmgielne, a ja myslalem, ze dziad hamuje, wiec wcisnalem hamulec, no i bec. Jakis typ wjechal we mnie, a ja w typa przede mna. Jeszcze idiota probowal mi wmowic, ze to moja wina, ale na szczescie mialem kamerke…. hehehehehe… przydaje sie na takich drogowych imbecyli

  2. Brawo bimmer …niech żyją wszystkie „szybkie bile ” którym zawsze pilno …a powolniaki na drzewo .Pozostaje życzyć „szybkim bilom ” żeby na swej drodze zawsze spotykali podobnych sobie ” szybkich ” wtedy nie będzie wypadków

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin