Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Diamentowa: Audi uderzyło w filar wiaduktu. Kobieta trafiła do szpitala

W poniedziałek rano auto osobowe uderzyło w filar wiaduktu na ulicy Diamentowej w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 5 rano na ulicy Diamentowej w Lublinie. Pod wiaduktem samochód osobowy uderzył w filar. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta kierująca audi, jechała w kierunku ul. Jana Pawła II. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę i uderzyło w betonowy filar wiaduktu kolejowego. Następnie pojazd odbił się i zatrzymał nad prawym pasie jezdni.

Kierująca audi została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

2017-02-20 06:38:28
(fot. lublin112.pl, nadesłane Przemysław)

60 komentarzy

 1. A pokażcie mi kierowców ściśle przestrzegających 40na h , mnie obróciło jak wcześniej pisałam przy prędkosci 60 na h przy ostrym hamowaniu na zakrecie. A co do przepisowej jazdy na ul. Witosa jest ograniczenie 30na h wracajac dzisiaj z pracy nie widziałam nawet jednego kierowcy który jechał z taką prędkością min 60-70 km na h

  • Te ograniczenia stoją tylko w jednym celu – miasto ogranicza ilość odszkodowań z tytułu uszkodzeń samochodów spowodowanych złą nawierzchnią. Będziesz jechać 60/h to płacisz sama za straty.

  • „przy ostrym hamowaniu na zakręcie”
   Dziękuję.
   Temat uważam za zamknięty.

 2. tak zgadza się ale z tego co się orientuję ciężko jest wyrwać odszkodowanie nawet jeśli prędkość została zachowana nawet po tel. na policję

  • Każdy Urząd Miasta ma ubezpieczenie od takich sytuacji. Jak nie ma, to płaci z własnej kabzy. Wszystko idzie załatwić, wystarczy dążyć do celu i się nie poddawać.

Z kraju