Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył w przepust podczas wyprzedzania. 22-latek zginął na miejscu

Znane są już szczegóły wczorajszego tragicznego w skutkach wypadku na trasie Puławy – Zwoleń. Na drodze krajowej nr 12 zginął młody mężczyzna.

Wypadek miał miejsce we wtorek po godzinie 17 na drodze krajowej nr 12 Puławy – Zwoleń. Na granicy województwa lubelskiego i mazowieckiego, w miejscowości Pająków, samochód osobowy uderzył w przepust. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji ze Zwolenia wynika, że kierujący oplem mężczyzna, jadąc w kierunku Lublina, podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim daewoo. Nie zachowując ostrożności zaczepił swoim pojazdem o wyprzedzane tico, po czym stracił panowanie nad pojazdem.

Wytrącone z toru jazdy auta zjechały na pobocze a następnie wpadły do przydrożnego rowu. Opel uderzył jeszcze w betonowy przepust i dachował. Pomimo szybko podjętej akcji ratunkowej, nie udało się uratować kierowcy opla. 22-latek zginął na miejscu w wyniku odniesionych ciężkich obrażeń ciała.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Uderzył w przepust podczas wyprzedzania. 22-latek zginął na miejscu
Uderzył w przepust podczas wyprzedzania. 22-latek zginął na miejscu

 


Wyświetl większą mapę
 

(fot. nadesłane – Piotr Soból)
2016-03-23 21:40:35

11 komentarzy

 1. GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC MIMO IŹ ŹAŁ MŁODEGO CZŁOWIEKA. .TROSZKĘ ROZSĄDKU I MYŚLENIA SZANOWNI KIEROWCY..!!..DO CELU ALE WOLNIEJ I Z ROZWAGĄ..

 2. no tak ołpel, peugeotem by pogubił własne koła i nie było by dobicia do przepustu…

  • Weś się je....

   Ta a twój ny nie pogubiłem co masz lepszy

  • nie rozumiem jednego chcecie jeździć solidnymi niepsującymi się samochodami (audi, vw, czy inne tego pokroju) jeździjcie, przecież z każdego wypadku tego auta da się go wyklepać, powycierać krew i jedzie dalej, ale nie brońcie użytkownikom aut bezpiecznych volvo peugeot renault cieszyć się im pięknem (lepiej żeby koła poodpadały i wszystkie inne elementy auta niż głowa czy ręka pasażerów)

 3. Dobrze że chodnikiem nie szła jakaś matka z dziecmi czy jak to bywa na wsiach przypadkowi przechodnie byłaby tragedia a tak już wiadomo że delikwent nikogo nie zabije.

 4. Tico o dziwo nawet nie pognite od spodu, jeszcze by trochę pojeździło…

 5. Jednego debila mniej. Dobrze, że nikogo innego nie zabił.

 6. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  Szkoda młodego choć niezbyt wprawnego kierowcy – ale mus uszanować jego wolę i chęć rozstania się z tym światem.
  Tak się kończy brak instynktu samozachowawczego.

 7. Finał tego wypadku to jedyny sposób nauki bezpiecznej jazdy dla debili

 8. Jak możecie tak mówić ? Jakby to był wasz bliski było by wam miło ?