Tragiczny wypadek na parkingu. Cofając wjechał w 82-letnią kobietę (zdjęcia)

Kolejny tragiczny wypadek w naszym regionie. Tym razem zginęła piesza, w którą wjechał kierowca dostawczego volkswagena. Zdarzenie miało miejsce na jednym z parkingów w Świdniku.

41 komentarzy

 1. Przede wszystkim zacznijmy, że starszym ludziom wszędzie się spieszy, nigdzie nie poczekają, wszędzie chcą pierwszeństwa, uprzywilejowania, wszędzie na skróty aby szybciej. i skutki są jakie widać.

  • dokładnie! szczególnie widać to o 7 rano w autobusach, gdy ludzie jadą do pracy/szkoły/na uczelnię – a tym się na targ spieszy, bo przecież nie mają całego dnia…

 2. Gówniarz nie słyszał że w coś lub kogoś uderzył. Za głośna muzyka?

  • A prowadziłeś kiedyś auto dostawcze? Nie wiesz o czym piszesz. Gdyby nie ten gówniarz to jadłbys na śniadanie np zamiast bułki swoje gowno z papieru

  • faktycznie, 28-letni gówniarz. Ty z tych, co jak słyszą „zmarł Andrzej, miał 73 lata” odpowiadasz – „to jeszcze młody chłop był”

  • Przyzwyczajenie z komuny

 3. Morales widzę że jesteście z Franiem z jednej klasy😁 taka prawda czy na ulicy czy w sklepie czy u lekarza im się wydaje że wszędzie mają pierwszeństwo. Sam miałem akcje gdzie 2 razy by mi wpadł dzieciak przecież smartfon ważniejszy niż samochód nie? Tylko potem jest bo jechał jak wariat. Trzymaj się chłopaku jestem dobrej myśli

 4. szła na skróty przez parking?

 5. Nie masz pierwszeństwa na parkingu. Art. 26 pkt 5

 6. Akurat w tamtym miejscu wzdłuż drogi i parkingu jest chodnik. Gościu cofał po drodze a nie po chodniku i na pewno
  widział cały chodnik po swojej prawej stronie. Zasłona policji jest po jego lewej stronie, wiec babcia poruszała sie po ulicy a nie po chodniku.

 7. No przecież jak cofasz to widzisz co jest z tyłu busa nie tak jak idzie jakaś emerytka, przecież ona nawet z okularami nic nie widzi, i oczywiście wina kierowcy, Brawo polacy, jeszcze tylko z 3 gnoi z trawką złapać, komuś zabrać kwity za 50 przekroczenie prędkości, oczywiście z nieoznakowanego, który tak samo łamie przepis, później dopiszemy 500 za ręce na kierownicy, strzelimy komuś w plecy ” strzałem ostrzegawczym” ( Pierwszym strzałem), a jak ktoś w nas puknie i pęknie zderzak to na tydzień do szpitala.

 8. To ja tylko dopisze, że od 10 lat mi tak wchodzą pod iveco i starzy i młodzi. Jakaś akcja chyba była „ogólnopolski brak wyobraźni” czy coś takiego….

 9. Uwielbiam tę naszą kulturę w Internecie w komentarzach… gratuluję Wam wszystkim… brawo

 10. Gość wyjeżdżał z parkingu gdzie mieści się główna poczta w Świdniku i jest tam 5 miejsc parkingowych ponieważ niedawno postawili tam szlaban i nie ma możliwości zawrócić tylko trzeba cofać do tego na łuku i pod górkę. Uważam że kobieta nie jest winna ani kierowca lecz osoba która wymyśliła ten idiotyczny parking. Ale cuż. Jak to powiedział mi kiedyś strażnik wiejski ‚my nie jesteśmy od parkingów tylko od mandatów’. Chory kraj chore miasto.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!