-Tłuką się ze wszystkich stron. Wypadek, kolizja i potrącenie na rondzie przy Makro

-Tłuką się ze wszystkich stron, na rondzie porozbijane auta, teraz kolejny samochód potrącił rowerzystkę – zaalarmował nas czytelnik. Jak się okazuje, na rondzie przy Makro doszło do kolejnych dwóch zdarzeń drogowych.

Niedawno informowaliśmy o wypadku, do jakiego doszło na rondzie Kasprzaka w Lublinie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i audi. Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie przy Makro. Tworzą się duże korki Jak się okazało, w trakcie, kiedy wypadek obsługiwali policjanci, na ich oczach doszło do kolejnych dwóch zdarzeń drogowych.

Najpierw w tym samym miejscu zderzyły się następne dwa samochody osobowe: volkswagen i ford. Przyczyna również była ta sama, gdyż jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu opuszczającemu rondo drugiemu kierowcy. Na szczęście tym razem uczestnikom nic się nie stało. Jednak nie trzeba było długo czekać na kolejny wypadek.

Około godziny 16 kierująca volkswagenem kobieta, która jechała od strony zamku, wjeżdżając na rondo potrąciła pieszą prowadzącą rower. Poszkodowana poruszała się przez oznakowane przejście dla pieszych od strony ul. Krańcowej w kierunku marketu budowlanego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Kobietę przetransportowano do szpitala, jak nas poinformowano, doznała ona urazu nogi.

Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze policji, którzy obsługują wszystkie trzy zdarzenia. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

100

102

103

(fot. lublin112)
2018-08-17 16:48:01

44 komentarze

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!