Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek na rondzie nad al. Witosa. Tym razem przy ul. Grygowej

Nie ustąpił pierwszeństwa opuszczającemu rondo kierowcy i doprowadził do groźnego wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15:30 na skrzyżowaniu al. Witosa oraz ul. Grygowej i Dekutowskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: renault i honda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna jechał od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo przejazdu na opuszczającej rondo hondzie. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowców obu pojazdów przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

101

102

103

104

(fot. lublin112)
2018-08-17 16:18:56

9 komentarzy

 1. Tam będzie drugi „meksyk”jak przy macro , gdy otworzą wiadukt przy Grygowej . Znaki stop też nie pomogą .

 2. Powinno się zaostrzyć egzaminy na prawo jazdy bo spora cześć posiadających PJ chyba znalazło go w czpisach.

  • Czas na psychotesty i badania w ciemni dla kandydatów na kierowców. Czas również na podwyżkę mandatów za stop, czerwone światło, telefon, spowodowanie wypadku, itp. Kary za tak ciężkie przewinienia muszą iść w czterocyfrowe kwoty.

   • Dzięki obiecanym +1000, dla wielu, czterocyfrowe kwoty mandatów będą za niskie.
    Ale jakby pan, lub pani policjantka zamiast mandatu kazał (ła)by opuścić spodnie, albo unieść kieckę i w gołe 4 litery z 10 razy służbową tonfą…
    Nie tyle by się bali bólu co wstydu.

 3. Co za wieśniak zagazował Lexa?

 4. jak to lexus, a nie honda.
  po za tym kierowca lexusa wjechał z większą prędkością na te rondo dlatego doszło do kolizji.

  • Lexus nie brał udziału w wypadku. Renault wjechał na rondo bez uprzedniego hamowania i uderzył w zjeżdżająca z ronda Hondę

Z kraju

Polityka i społeczeństwo