Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Tchórzew: Zjechał do przydrożnego rowu. Miał niemal 4 promile

Wczoraj radzyńscy policjanci zatrzymali kierowcę, który zjechał autem dostawczym do rowu. Mężczyzna miał w organizmie niemal 4 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Tchórzew. Policjanci zostali powiadomieni, że kierowca dostawczego volkswagena zjechał do rowu. Jak przekazał zgłaszający kierowca pojazdu mógł być pod wpływem alkoholu.

– Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Wylegitymowali mężczyznę, wskazanego przez świadków, jako prawdopodobnego kierowcę auta. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Kocka. 30-latek przyznał się do kierowania samochodem – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

Mężczyzna miał problem z wyjaśnieniem w jakich okolicznościach zjechał z drogi na pobocze. Poza tym nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli.

– 30-latek był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 4 promile alkoholu w jego organizmie – dodaje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, zaś pojazd został odholowany na parking strzeżony. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2015-10-27 13:14:39
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

5 komentarzy

  1. wieś się bawi 🙂

  2. Opijał wygraną PISSU.

  3. I znów rów okazał się zbawczym hamulcem, bo gdzieżby się bidulek mógł zatrzymać jakby tego rowu tam zabrakło. 🙂

  4. znam tego człowieka co jezdzi tym busem nonstop pijany kiedy go nie widze to zawsze pijany jego powinny wsadzic do wiezeinia na bardzo długo jak go nie posadza to kiedys moze zabic was i wasze dzieci wescie to głeboko do serca i do myslenia

Z kraju

Polityka i społeczeństwo