Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wolska: Zderzenie motocykla z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala

We wtorek po południu na ul. Wolskiej doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 na ul. Wolskiej. Jak wstępnie ustalono kierujący motocyklem marki Honda jadąc w stronę Placu Bychawskiego zderzył się, na wysokości Zakładu Energetycznego, ze skręcającym w lewo autem marki Opel. Oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku odbywał się ze sporymi utrudnieniami. Ze względu na rozbieżną relację świadków dotyczącą tego zdarzenia, jego przebieg ustali policyjne śledztwo.

W chwili obecnej czynności policyjne zostały zakończone, ruch odbywa się bez zakłóceń.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych Czytelników – Dziękujemy!

Ul. Wolska: Zderzenie motocykla z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Ul. Wolska: Zderzenie motocykla z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala
(fot. Łukasz)

2015-10-27 17:14:03
(fot. lublin112.pl, nadesłane Łukasz)

10 komentarzy

  1. dużo zdrowia dla motocyklisty!!! LwG

  2. Ciekawe z którego pasa skręcal opel w lewo czy z pod kraweznika czy przy osi był jak przy osi to wina motocykla.

  3. winy motocykla nie było…

  4. Pewnie cnotliwy i Bogu ducha winny kierowca HONDY jechał 50 km/h nie uznawał filozofii „Lubię za*** da – lać” i zapewne kierowca osobówki jest winny wszystkiemu… idźcie walczyć o tor buraki co nie stosują sie do przepisów i zasuwaja jak wariaci!!!!

  5. Motor chciał zrobic sobie trzeci pas ale mu nie wyszło dobrze ze postawił motor na dwa kola bo inaczej by było kiepsko z nim. Tak to jest jak dzieci kierują takimi pojazdami.

  6. Kiedyś miałam podobną sytuację w tym miejscu, kobita za mną prawie wjechała mi w „zadek” , jechałam z kierunkiem włączonym wcześniej specjalnie żeby wiedziała, że mam zamiar skręcać. Dobrze że było sucho.

  7. oczywiście zdrowia motocykliście także życzę. Widziałem go jednak na Lipowej prawdopodobnie tuż przed zdarzeniem (ok. 14:40) i zauważyłem, że nie do końca jechał spokojnie.

  8. Przecież to motocykl sportowy, na takim żaden motocyklista nie będzie wyglądał spokojnie. Motocykliście trzeba przyznać że zachował zimną krew i umiał uratować się przed nieostrożnym kierowcą jakiegoś grata.