690 680 960

Taksówkarze zawiesili protest. Trwają intensywne kontrole nielegalnych przewoźników (zdjęcia)

Po zarzutach protestujących taksówkarzy o bierność w stosunku do przypadków łamania prawa przez nielegalnych przewoźników, służby w całym kraju ruszyły z intensywnymi kontrolami. Przeprowadzono je także w Lublinie.

29 komentarzy

 1. Dla tego powinien byc wolny rynek

 2. Do Rodowitego
  Szanowny panie Taksówką jeżdżę od 5 lat jako kierowca I nie dlatego że nie miałem nic innego do roboty tylko dlatego że byłem już w takim wieku że z moim zawodzie nie było już dla mnie miejsca i co miałem robić gryźć tynk ze ścian mam na utrzymaniu rodzinę i pracuje legalnie A jeśli chodzi o samochody w uberze albo bolcie to mogę się z tobą założyć że nie ma tak że 100% tych samochodów to są nówki sztuki i to samo masz na taksówkach są samochody starsze ale są samochody nowe i cały czas się to wszystko zmienia A jeśli chodzi o kwestie słupów i ich stawki to niektórzy z kolegów mają rację to miasto powinno ustalić stawkę maksymalną z kilometra i wtedy słup nie miałby prawa zażądać od ciebie więcej niż miałby ustawione a tak a propos to jeżeli wsiadasz do jakiejkolwiek taksówki to bądź w takim stanie żeby móc przeczytać na cenniku na szybie ile gość sobie życzy za przejazd a jeżeli cennika nie ma to po prostu Omijaj go i idź do następnej taksówki Januszu komentarzy.

 3. W Warszawie każda korporacja ma swoją aplikację, wystarczy ściągnąć ?

 4. Ten sraczkowaty lif jeździ dzisiaj z kogutem TAXI i ma spokój z kontrolą, bo służby kontrolują prywatne samochody a TAXI mijają, lol

 5. Pyta tu jeden: Dlaczego Cierpy nie założą apikacji takiej jak Uber. Otóż baranie cierpy mają taką aplikację i nie musisz pyska drzeć tylko zainteresuj się. A jak ta twopja znajoma wsiadła na PKS do pierwszego lepszego cierpa to co? Nie mogła sobie zamówić korporacji. Jak nie umie czytać cennikla to niech się sama zatanowi. Jak idzie do sklepu pobluzeczkę to sięchyba najpierw pyta ile kosztujem a nie bierze, płaci i potem pyskuje że za drogo. Tak jest czy nie. Taksówka to nie autobus z biletem za 3 zł.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas