Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak protestują rolnicy. Zdjęcia z drogowych blokad w pobliżu Lublina

Od wtorkowego poranka w całym kraju trwają rolnicze protesty. Manifestujący zablokowali drogi w około 200 lokalizacjach w całej Polsce. Na terenie województwa lubelskiego blokady prowadzone są w około 30 lokalizacjach.

87 komentarzy

 1. To tzw pozyteczni idioci putina, blokuja wschodnia granice a to Ukraincy sie wykrwawiaja, na Polakow pewnie w przyszlosci przyjdzie pora w kolejce. mam nadzieje ze wowczas rolnicy wykaza sie swoja walecznoscia w zdobywaniu czolgow a nie wysypywaniu zboza

  • weź się rozpędź z 2m i z baranka w ścianę uderz może ci styki nastawi, a co robią ci waleczni obrońcy za granicami swojego kraju zamiast tak go walecznie bronic, ukrainski trolu prowokatorze, co ? wygodnie pisze z bezpiecznego miejsca daleko od frontu ?

  • Ukraiński szpiegu Ty, zapraszam wyp@rdalac

  • Wykrwawianie się Ukraińców ma tyle wspólnego z tą sytuacją, ile usłyszałeś w rządowej telewizji. Tu chodzi o masowy eksport syfu i to dosłownie najgorszego syfu przez naszą granicę, który zasypuje nasz rynek, a nie rynek unijny, bo do Niemiec i Francji te „produkty” nie trafiają. Na tym bogacą się ukraińscy oligarchowie, którzy nie biorą żadnego udziału w wojnie, bo nawet nie wspomagają walczących finansowo. Gdyby na front trafiało chociaż 4/5 sprzętu dostarczanego z zachodu, a nie 2/5 jak obecnie ma to miejsce (notabene czarny rynek przeżywa dzięki temu złoty okres), to sytuacja na froncie mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

  • MY się wykrwawiamy przez wasze żarcie

 2. Na onkologii brakuje już miejsc.

 3. Brawo rolnicy i szacun za to co robicie

 4. Ukraina i tak was wydyma z tego powodu że rządzi nią ŻYD z krwi i kości.

 5. taki plan szwaba i tych innychbpsycholi żadnego rolnictwa

 6. Dziękuję wszystki Rolnikom za walkę o nasze zdrowie. Sercem jestem z Wami !

Dodaj komentarz