Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak protestują rolnicy. Zdjęcia z drogowych blokad w pobliżu Lublina

Od wtorkowego poranka w całym kraju trwają rolnicze protesty. Manifestujący zablokowali drogi w około 200 lokalizacjach w całej Polsce. Na terenie województwa lubelskiego blokady prowadzone są w około 30 lokalizacjach.

87 komentarzy

 1. Może czas, żeby skarbówka sprawdziła czy paliwo użyte podczas protestów jest dotowane? A może vat z niego też został odliczony?

 2. KrzysztofQnuronowiczDwudziestegoPierwszegoWieQ

  No dzisiaj to paraliż ESEK, stoi zbita grupka, migają żółte lampy, niebieskie, policjanci mający tego dość siedzą w autach. Kierowcy szukają alternatywnych dróg i takie się znajdują, ludzie mają tego dość pod każdą postacią – wojna, awantury polityczne w kraju, skakanie ludzi na ulicy sobie do oczu, jesteśmy zacofani totalnie…

 3. Pokażcie ćwoki biednego rolnika są tacy ?bieda na wsi a ile paliwa spala jadąc na blokadę za dużo dopłat na paliwo mają ja niemam bo nie jestem pazernym rolnikiem za palone opony mandat się należy dlaczego trują środowisko śmiecą gdzie milicja czy straż miejska ja mandat od razu bym dostał a chamy nie

 4. Przez tyle lat pod pręgierzem PISu nawet nie jękneli, teraz im źle.

  • Jak rządził PiS był dobrobyt w Polsce ład i porządek odkąd rządzi peło jest burdel w kraju.

 5. Kto ich wpuścił na eskę? Gdzie jest policja?

 6. Cwaniaczki protestują, a jak do 2015 roku płacili za prazcę 7- 8 złotych za godzinę na czarno to było dobrze. Polak słyszał tylko, że jak nie chcesz pracować to mam 100 ukraińców za ciebie. Cieszyli się, że na zachód sprzedają. Teraz nie ma kto mu robić w polu, bo musiałby zapłacić 26,50 za godzinę. Dobrze już mieli, nie wykorzystali i nie połączyli się w spółdzielnie to tak mają.

 7. To co mi się podoba to widok POLSKICH flag. Brawo.. Na innych protestach, zwłaszcza kobiet większość to flagi UE.

 8. Widać jest wysyp ukraińskich troli kwik że blokady he he

 9. WOLNY RYNEK JEST DOBRY, PÓKI PALIWO TANIE, A CENY PSZENICY WYSOKIE! JAK JEDEN ROK NIE IDZIE, TO MACIE MI TO WYRÓWNAĆ, BO WAM ZABLOKUJĘ DROGĘ DO PRACY!

 10. Myślę że głupie wrzuty do rolników to antypolscy których nie obchodzi los kraju. Jego suwerenność niepodległość czy tradycja i tożsamość narodowa. Oni dalej wierzą że mleko, mąka czy mięso jest z biedronki. Cały sercem za rolnikami.

  • ale jak cena za granicą wyższa, to „polski” rolnik te „polskie” plony wysyła bez wahania, co nie?
   rynek jest dobry, jak ceny wysokie, globalizacja dobra, póki się na niej zarabia.
   polski rolnik widzi tylko na odległość czubka własnego nosa! tak jak każdy inny.

  • To tępe lewaki i kodowce im nie pasuje rolnictwo Polska i PiS.

  • Suwerenność oddali za dopłaty z unii. Kiedy hajs się zgadza, to chowają tradycję z tożsamością narodową do kieszeni i kupują zachodnie maszyny.

Dodaj komentarz