Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Szturm na sklepy. Dużo osób szuka fajerwerków

W Lublinie od kilku godzin trwa gorączkowe poszukiwanie fajerwerków. W wielu sklepach ich już nie ma, a tam gdzie jeszcze są, pojawiły się długie kolejki.

39 komentarzy

 1. ha ha się obudzili nagle, że w Sylwestra przydałyby się fajerwerki ;D nie można było wcześniej sobie kupić ? teraz niech stoją jak barany w kolejkach…czasami mam wrażenie, że ludziom zostały nawyki z czasów komuny…po prostu lubią sobie postać i tyle 😀

  • Wystarczy spojrzeć na zdjęcie – sama gówniarzeria co to kur** czasu nie miała przez cały miesiąc. Stoją dzbany i niech stoją. To samo w sklepach. Jechałem przez Lubartów ok 15.30 i pełne parkingi pod sklepami. To świadczy tylko o jednym – Polacy to jednak świnie nie szanujące ani siebie ani czyjegoś czasu. Sylwester co roku tego samego dnia a ci nie mieli czasu zaopatrzenia zrobić. Bo wódka by się w domu przez tydzień zepsuła.

  • A ja jestem zdania, że bardzo dobrze. Po co kisić rakiety w mieszkaniu i drżeć czy nie wyleci w powietrze. Mieszkanie nie jest miejscem na środki pirotechniczne.

 2. Szkoda kasy.
  Nigdy mnie sylwester nie jarał.
  Dzień jak każdy inny.
  A patologiczna młodzież wali petardami już 2-3 dni przed sylwestrem.
  Tylko współczuć.

 3. Adaś ! , ty po rakiety ??? … alimentów już rok nie płacisz bo kasy nie masz

 4. Ale głupki

 5. Młokosy kupują a potem lament jak palce oberwie. A co do zdjęcia pokazanego, to nie wygląda na to, że kolejka jest przed którymś z marketów. raczej jest to wiejski sklep.

  • To chyba sklep sezonowy.

  • Czytaj ze zrozumieniem matołku. W marketach się wyprzedały, a na zdjęciu jest najstarszy i najlepiej zaopatrzony sklep tego typu w Lublinie. Cham wyjdzie ze wsi, wieś z chama nigdy, wszędzie przez pryzmat nostalgii widzi swoje naturalne środowisko…

 6. a niech stoją FRAJERwerki

 7. DNO i pospólstwo.

 8. Ja lubię patrzeć jak inni strzelają przecież mi nie zabronią

 9. I pejsy zapaskudziły całe forum. Przecież was nigdy tu nie było. Soros troszeczkę podsmarował to wykupiliście co fajniejsze fajerwerki. Myślicie że POLSKI obywatel nie skumał się o co chodzi? Jeździ was w cooj na warszawskich blachach tylko po to żeby utrudniać ruch Lubelakom. Przynajmniej maskujcie się dobrze. 112 co wy na to? Zrobiłem zrzut ekranu.

 10. A tak poza tym ciśnieniem to dla wszystkich prawdziwych Polaków wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo